Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Alfa...

Mi a véleményetek az Alfa Romeo 147-ről?

Figyelt kérdés

Megéri az árát? Kategóriájához képest mennyire megbízható? Körülbelül mekkora összegű adót kéne fizetnem?(105 LE)

Érdemes kezdőautónak?


2010. okt. 13. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás lehet. Megbízhatóság minden autónál karbantartás kérdése, tulajtól is függ mennyire jártas a gépkocsik terén, nyilván ha ért hozzá jobban tudja mire van szüksége a gépnek.


A karbantartás költsége nyilván magasabb, mert alsó közép kategóriás autóról beszélgetünk. A magyar utakat egyik kocsi futóműve sem szereti, de egy alfánál a felújítás többe jön ki mint egy alsó kategóriás autónál. Szerviznél számolhatsz 8 gyertyával, és még ami gyakori a vezérlésmódosító csere kábé 80 ezrenként kell cserélni, vagy javítani, de pl hasonló alkatrész sincs alsó kategóriában...


Kezdő autónak valami olcsóbb alsó kategóriás autót szoktak ajánlani, azokat olcsóbb fenntartani, de ne is várj el tőlük olyan teljesítményt, élményt mint egy alfától.


Végezetül a legfontosabb minden használt autó vásárlása esetén hogy fel tudd mérni a vásárolt kocsi állapotát. Szerintem nézz fel ide lehet kicsit olvasgatni is tulajoktól, sőt amilyen jó kis közösség elképzelhetőnek tartom hogy valaki tudjon ajánlani egy két megkíméltebb vasat:

[link]

2010. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd elfelejtettem... 1.6 osból én a helyedben a 120 lovas verziót keresném.
2010. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jókis kocsi, nekem hátulról nem tetszik. olyan brazilos' :S de ha vársz pár évet akkor itt az új giuiletta
2010. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!