Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 Szívódízel elég a Vw...

Ahalálúra kérdése:

1.9 Szívódízel elég a Vw Passat B3-ba??

Figyelt kérdés

Sziasztok adódott egy lehetőség. Kérdésem: az autó egy 1992-es B3 passat 1.9-es sima szívó Dízellel.

Élhető ez a motor??gyakori problémák?



#Passat #Szivodizel
2023. júl. 14. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nyugger lesz az autó. Nekem Seat Toledom volt 1.9 szívó dízellel, nem ment, cserébe 4,8 literrel jártam vele.
2023. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztosan élhető, ha több mint 30 éve használják.

Mindazonáltal 68 lórő az 68 lóerő és nem több. Viszont egyhavi átlagfizetésből megvehetően - ha egyben van - akkor vállalható.

2023. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a motorra nem kell majd sokat költeni az biztos 😀


68 ló nem sok de ha ésszel vezet az ember akkor abszolút élhető.


Hibák? ROZSDA!

Iszonyat pénzekbe kerül már egy minimális lakatolasi munka is.

2023. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam hogy a Rozsda a gyakori lesz nála, egy 3-as golfom van most 1993-ból, és szerencsére ez viszonylag jobb álapotban van de a küszöbön nekem is vannak rozsda !foltok! De még van anyag benne és még ez az amivel nem kell rögtön lakatoshoz szaladni szerintem csak felületi van rajta még, és még messze nincs olyan álapotban mint a társai. Csak hát az egy ferdehatú és hát kell egy eggyel nagyobb autó, a család miatt.

De vasárnap megyek megnézni, ha érdekel dobok majd róla infót hogy milyen volt.

2023. júl. 14. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi neked az élhető. Ha amúgy az állapota olyan, elvisz ahova kell, normális forgalom ritmusához ha nem is kevés, de idegőrlően gyenge. Ha normálisan akarsz vele közlekedni, alig fog kevesebbet enni, mint egy turbós
2023. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: de igen, most kell vele szaladni lakatoshoz hidd el!

Most még "olcsón" megfogható a rozsda.


Pár év múlva amikor kezd rozsdásodni és elmész egy lakatoshoz akkor majd fogod a fejed amikor mond egy 500e - 1m ft közötti összeget!

2023. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ezek voltak a menő Passatok, ezeket használta mindenki hosszútávra, azért van sokban 1 millió km felett. Na most ha valaki ment egy ilyennel 1 millió km felett is, akkor szerinted élhető, vagy nem? Persze, ha a modern 3.0 TDI A6oshoz vagy szokva, akkor már egy ilyet sosem fogsz tudni őszintén megszokni. A helyén kell kezelni egy ilyen autót.
2023. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem én. Hála istennek ebben még nincs csak 370ezer km ?elvileg?

Ma voltunk meg nézni de akadt egy olyan bökenő ami miatt ma nem tudtuk el hozni az pedig hogy az autó érdekes módon egy kereskedőnél van és most volt az autó műszakin, de csak egy adatlapot kapot az autó.. És lekérdeztük rendszám alapján és ott azt jelzi hogy műszaki nincs, valaki nem tudja esetleg így is közlekedhetek 1-2 nap az autóval? Vagy inkább mennyek bisztosra és kérjek útvonal engedélyt még haza hozom az autót.

2023. júl. 16. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami ott nem kerek.

Pár perccel vizsga után már fent kellene legyen a SZÜF-ben

2023. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!