Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérlés csere passat hogyan?

Vezérlés csere passat hogyan?

Figyelt kérdés

Tulirni nem szeretném a kérdést a léneg van egy 1999 kiadásu 5-ös sedan passat ami hozám került 1.6 benzines AHL motoru


Meggyűrűztem a dugatyukat.


Fent a fogaskereket tudom hogy a O.T jelhez kell viszonyicsam


Iletve a feszitőt is tudom


De lent nem tudom holl a jel iletve a szíjtárcsán se találtam a dugatyukat milyen hejzetbe álicsam hogy jelen legyen a lenti fogaskerék ?


Vagy hogy tudom jelre tenni?



#Passat #vezérlés #Vezérlés jel
2023. jún. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen gyűrűkkel gyűrűzted a dugattyúkat?

Vannak nagyon ócskák, amik pár 10 ezer után kopottabbak lesznek, mint ami rajta volt.

Mahle-nél lejjebb adni nem érdemes.



Ha főtengelyen nincs jelölés, lesz a főtengely bordáskerekén, vagy a lendkeréken.

Végső esetben gyertya ki, majd hosszú pálcával megkeresed a felső holtpontot a gyújtáson lévő hengeren.

1-3-4-2 a gyújtás sorrend, a vezérlés felől számozva növekszik.

2023. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen :)

Volt nekem is eszembe ez a dolog az a vezérlés felől az első gyertyát kiszedtem nem ment bele a pálca akkor elméletileg jelen van ?

2023. jún. 12. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Beledugod a pálcát, és mozgatod közben a főtengelyt, figyeled, hogy mozog a pálca.

Sokat szoktam szórakozni evvel, holtponton látni, hogy már nagyon kis mozdulatra lejjebb/feljebb megy a pálca.

Bár lehet pár fogat tévedni, az viszont baj.

Mindenképp jelet kell keresni, ha hibátlan teljesítményt akarsz.

Keress rá google-ban: passat 5 1.6 timing

2023. jún. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!