Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakori dizájn-elemek,...

Milyen gyakori dizájn-elemek, -megoldások nem tetszenek az utóbbi pár évtized autóin?

Figyelt kérdés

Nekem most ezek jutnak eszembe, hozzátéve, hogy az egyszerű formákat szeretem, később talán még kiegészítem (a sorrend lényegtelen):

- Feleslegesen nagy lámpák, pl. Mini, meg a többi "hagyományos" méretű, 10-20 centis, többnyire kör alakú.

- Feleslegesen nagy hűtőmaszk, vagy akár csak keretbe foglalt fényezés. 50-60 éve is volt pár modell, ahol ezt 1-2 vékony réssel megoldották. Ki lehetne találni végre más márkaarculatot. De ha már ott van, legalább ne fekete műanyaglapokkal pakolnák tele.

- Túl sok műanyag "terepjárós" elem alul és a kerékjáraton.

- Oldalt erőteljes domborulatok, főleg ha szögletes, kiemelt kerékjárat, hogy nagyobbnak tűnjön.

- Lendületesen emelkedő övvonal, emiatt kicsik a hátsó ablakok

- Az ablakok alsó/felső vonala eltér a váll és/vagy a tető vonalától, szűkül, vagy csak ok nélkül le van vágva a fele



2023. jún. 18. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 De, nagyon is. Az eredetiben nem volt klíma, se abs, se szervó, se légzsák, se semmi gyakorlatilag. Ha tört, akkor pedig te is törtél vele együtt.
2023. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az előző linkelt kép rossz volt, nem méretarányos, ez jobb:

[link]

A mérete talán nem annyival nagyobb, mindenesetre a lámpa szerintem túl nagy főleg az eredetiéhez képest. De nem erről a kocsiról akartam vitázni, bocs.

2023. jún. 19. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!