Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automón lengőkar gömbfejet...

Automón lengőkar gömbfejet kéne cseréljek, de még a gyári van benne, és szegecselve van, csavar helyett?

Figyelt kérdés

Hogy tudom ezt kiszedni? Ilyennel még nem találkoztam :/ másik oldal viszont már nem gyári, és ott ugye amit adnak a gömfejhez csavar azzal van oda fogatva.

[link]


2023. jún. 17. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kifúrod a szegecs fejét. De ha ez nem jutott eszedbe, nem kellene autót szerelned.
2023. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy nincs fúrom :D :D más alternatíva?
2023. jún. 17. 07:29
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Flexel lecsiszolod ha kidomborodó feje van.
2023. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs semmid akkor miért akarsz neki fogni?
2023. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor először irány a lidl és a parkside cuccok.
2023. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne semmim? Furom nincs… otthon sajat kocsi, 19eves vagyok elso eves szerelo(erettsegi utan) egyelore ennyi penzem volt szerszamokra, de gondolom te mindennel rendelkeztek mindig.
2023. jún. 17. 08:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Múltkor én is így álltam neki, aztán láttam a kaloson, hogy szegecselt mindkét oldalon a gömbfej.

Ki kellett szedni a lengőkart, de elég nagy szívás volt kiszedni a szegecseket, sűllyesztve voltak, leflexelni nem lehetett, viszont domború volt, a fúró leszaladt róla. Elég kókány meló lett végül, kb 1 napi szenvedéssel...

Mindezt nem magamnak, hanem ismerősnek, gondoltam bevállalom, mert fél órás meló....

2023. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendelkeztel*
2023. jún. 17. 08:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt is velhetoleg le kell kapjam, mert kb hozzaferhetetlen, olyan szarul raktak ossze, daewoo lanos 1999es, de mindenhol fem modul vannak, hozzaferhetetlen minden…
2023. jún. 17. 08:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Daewoo ez is? Akkor szenvedni fogsz. :(

Én már 30 éve szórakozok ezekkel, de állványos fúró hiányában ezzel megszenvedtem rendesen.

Ki kell szedni mindenképp, de inkább azt javaslom, ha nem sokkal drágább a komplett lengőkar, úgy vegyed. Akkor tényleg csak fél óra.


Illetve olyan is van, ha nagyon olcsó gömbfejet vettél, hogy képes pl a bárdi hq gagyi 2 hét után széthullani, mert műanyag betétes...


Sajnos ezekre áldozni kell, ha nem akarod magad szivatni. :(

2023. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!