Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szólhat a keréknél?

Mi szólhat a keréknél?

Figyelt kérdés

Pár napja valami szól a keréknél, azt hiszem a hátsónál. A kerék forgásával azonos gyorsasággal szól, tehát ebből következhetek hogy ott lehet a gond.

Aki esetleg járt már így az mondjon véleményt milyen probléma jöhet szóba.


2010. okt. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én jártam már így, kavics volt bent. de volt olyan is, hogy a gumiba fúródott be egy szög, na annak nem örültem....a kavics kiesett pár nap múlva, a szög meg defektet okozott.
2010. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha búgó hang, ami a fordulat növekedésével együtt hangosodik, akkor valószínűleg a kerékcsapágy megérett a cserére.
2010. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fémes hangot hallasz, akkor a fékbetét kopott. Én is így jártam.
2010. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg szálszakadt a gumi
2010. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk felícián leszakadt az első rugóstag, és a gumira esett a terhelés. büdös szag áramlott ba, mivel a rugó cseszerte a gumit, és a végén a gumi bordázatáig leért. erre ügyelj :)
2010. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!