Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy tűnik, hogy az egyik...

Úgy tűnik, hogy az egyik fékkör elszállt az autómban, mennyibe kerülhet a javítása?

Figyelt kérdés
Elég régi autó,1993as,ha számít mondok típust is.Egyáltalán mi okozhatta ezt?Mitől ment tönkre?
2010. okt. 9. 16:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve volt már valakinek hasonló problémája?
2010. okt. 9. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Kevés az információ!

Mi az, hogy "elszállt", milyen jelei vannak, elfolyt-e valahol a fékolaj, stb.?

Lehet fő-fékhenger, munkahenger, fékcsőtörés, stb.

Az is kevés, hogy 1993! Az alkatrészárak típusfüggők!

2010. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
főfékhenger, szereléssel kb. 20e, ha tényleg ez a baja.
2010. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak ezt mondták egy kérdésre itt.Az történt,hogy semmire sem mentem rá,tehát az autó szerintem nem sérülhetett,és azt vettem észre,hogy kicsit mintha gyengébb lenne a fék,mintha jobban rá kéne taposni,de lehet csak bebeszélem magamnak,tehát simán meg tudtam állni mindig.Szóval ha történt is valami akkor szerintem teljesen magától.Mentem kb. 3 km-t,ott állt a kocsi 1-1,5 talán 2 órát,és hazafelé úton már rögtön gyengébbnek éreztem a féket.
2010. okt. 9. 17:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 93as Fiat Tipo 1.4.
2010. okt. 9. 17:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és semmilyen folyást nem vettem észre!Persze lehet 3 km hazaút alatt kifolyt minden:D
2010. okt. 9. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elfolyt volna a fékfolyadék,azt valószínű észreveszed,mert hiába taposod a fékpedált,nem keményedik fel,csak beesik padlóig fékhatás meg semmi......
2010. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elszállt volna az egyik fékkör, ahogy te írod, simán beesne a fékpedál, és csak a fékpedál pumpálásával tudnál megállni. Az, hogy gyengült a fékhatás, lehet fékbetét kopás, a kopástól pedig lehet az egyik munkahenger is ludas.
2010. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valahogyan fellevegősödött. attól, hogy van benne 1 pár buborék a pedál nem lesz puhább mégse fog jól fogni a fék, szóval egy fékfolyadék csere és a légtelenítés megoldaná valószínű a gondot, már csak arra kéne rájönni, hogy hol kapott levegőt.
2010. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mitől lehetséges hogy belement a levegő?
2010. okt. 9. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!