Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elmúlt 10-20 évet nézzük...

Az elmúlt 10-20 évet nézzük akkor több vagy kevesebb robogós van az utakon?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van-e erre statisztika, mert az smkp nem bejelentés köteles és vizsgáztatni sem kell.


Saját tapasztalat szerint az utóbbi 3 évben nőtt a platform futárok miatt.

2023. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább kevesebb szerintem.
2023. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyre több. Az elmúlt években a futárok miatt ugrott meg drasztikusan, meg amúgy is egyre többen jönnek rá, hogy a bedugult utakra és a csúcsidőben zsúfolt, szaunajellegű tömegközlekedésre egy jó alternatíva egy mozgékony jármű. Néha már én is azon gondolkodom, hogy a nagymotorom mellé kéne egy robogó is.
2023. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Jó időben előkerülnek a mocik. Vidéki nagyvárosban rossz időben csak a legelvetemültebb futárokat látni.

2023. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áh, ismerek én olyat, aki Csepelről Dél-Pestre csak hóban nem robogóval megy dolgozni. Én mondjuk a motort még most sem használom intenzíven, még nem szokták meg az autósok és volt pár necces helyzetem az elmúlt pár héten.
2023. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!