Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi büntetésre számíthatok?

Mennyi büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 24. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

20000.


De tanúként nem vagy köteles vallani családtag ellen. Úgy 0.

2023. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vezettem, eléggé forgalmas helyen, ahol több kamera is jelen van, szóval sajnos felesleges lenne "letagadni". Ha nagyon akarják úgy is kitudnák deríteni, hogy én vezettem viszonylag eléggé könnyen.
2023. ápr. 24. 23:25
 3/7 Majatom ***** válasza:

Több opció van:

- Beismered, hogy Te voltál, kiszabnak 20.000 Ft-ot bírságot.

- Azt nyilatkozod, hogy nem emlékszel pontosan, ha akarják, akkor kideríthetik a kamerafelvételek alapján, vagy megkérhetik, hogy nyilatkozd le, hogy kik vezethették még az autódat, és felszólítják tanúvallomásra őket is. Ezzel nem tanúskodsz hamisan, hiszen jogodban áll szenilisnek lenni.


Én a legegyszerűbbet választanám, beismerném, és kicsengetném a 20.000-et.

2023. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Hibáztam, nyilvánvaló, hogy beismerem. Szimplán csak az aggaszt, hogy máshol azt írják 150 ezres büntetés lesz ebből, nem pár tízezres. Nagyon remélem, hogy nem, azért egy szimpla rossz helyen történő parkolásért igazságtalan lenne ilyen összeg.
2023. ápr. 25. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

20.000 lesz.

Helyszíni bírságként 10 lett volna.

2023. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Majatom ***** válasza:
2023. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
UPDATE: Időközben lezárult az ügy. Meglepődtem, szimpla figyelmeztetést kaptam csak, pénzbüntetés elmaradt.
2023. máj. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!