Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 éves autó 200ezer kilométer?

5 éves autó 200ezer kilométer?

Figyelt kérdés

Minél fiatalabb, benzines autót szeretnék vásárolni. Sedant vagy ferdehátút, inkább közepes méretűt, nem kicsit. Max 4 millió forintért vennék.

Ilyen paraméterekkel 4-5 éves, 150-200ezret futott K Astra, Skoda Rapid, Hyundai i20-i30, Ford Focus autókat lehet találni. Jó vételek lehetnek ezek? Gondolom, hogy ezek autópályán mentek, így a beltérben nem számottevő a kopás, valamint a motor is megkíméltebb, mint egy városi autónál. Mit gondoltok?

Köszönöm!


2023. ápr. 13. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Egyértelműen.
2023. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 150 kilométer munkanaponként, ehhez nem kell autópálya. Jó eséllyel céges autó, amire jellemzően nem úgy vigyáz a sofőr, mint a sajátjára. Nem biztos, hogy megvan a rendes karbantartás, hisz tudják, hogy 150-200 ezer km után megy az autó, addig meg azért ki szokták húzni. Viszont nem véletlen, hogy kb. ennyi futás után szabadulnak meg tőle.
2023. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

200ezer autópályán padlógázzal az nem motorkímélő üzemmód. Ez csak városi legenda.


Jobban körül kell nézni, mert 4millióért már vannak kevesebb kilométerrel például sx4, stb...

2023. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Én is ezen indultam el először, pár éves céges autót megvenni, amit eladtak garancia után.

Skoda rapidok tetszettek, egyet elvittünk átvizsgálni.

Minimum fél misi ment volna bele első pár hónapban mint szerviz, és 20e forintot nem akartak engedni

2023. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiatal benzinest ennyi km-rel már inkább ne.

A dizelek jóval többet bírnak.

2023. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En utaskent tapasztaltam parszor, hogy a palyán bizony 160-200 között tolták a kollégák a ceges kocsiknak.

Sokszor megvehetőek ezek a kocsik a lízing lejarta utan, szóval eggyel több kerdőjel, miert is nem vette meg valaki, ha céges a példány.

A futómű amúgy valoszínű jó allapotban lesz, de egy alapos műszeres atvizsgalas előzze meg a vasarlast.

2023. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Volt céges autóm, qvára nem vigyáztam rá mert minek? Úgysem az enyém.


Hidegen taposás, fekvőrendőrön át 50-el, katyún át 90-el, sőt Érden a dupla körforgalomnál átmentem vele 30-al a gömbökön is mert rossz sávba mentem be 😂


Céges autók nagy részét így gyilkolják csak megsúgom.

2023. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. jól leírta az utolsó, én is így közlekedem. XD
2023. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Céges diesel d corsaink voltak. Utáltam mert borzasztó kényelmetlen és a váltó is gyalázatos. Hát az amit kapott tőlem zöldnél olyanokat kapart, hogy hogy nagyon. A c corsa az viszont sokkal jobb volt. Arra ügyeltem.
2023. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8: ja meg mindig menni szervizbe 10e kmenként lepecséltetni az olajcseret 😀

Persze csere az nem volt csak 30 ezrenként jó esetben.

2023. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!