Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért járnak főúton 60-65el...

Miért járnak főúton 60-65el néhányan? Filleérbaxás? Nem az első eset

Figyelt kérdés

Multheten 4 autót kellett megelőzni, mert a leggyorsabb 74el ment. Tegnap is, ma is.

Ennyire filerbaxok miért jarnak az úton?

Veszélyes a túl lassú haladás annyira, mint a túl gyors.


2023. ápr. 1. 20:26
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Tehát, ha az Ignisemben 32 km/h sebességgel ballagok országúton, akkor nem fogod trepanálni a buksimat, amikor utolérsz?
2023. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Csak kiabálni meg nyomni a dudát, de tudom hogy nem vagy retardált, hogy 60al mész 😁
2023. ápr. 2. 17:50
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, az ilyeneken mint te szoktak hülyére röhögni magamat, aki dudál, kiabál, villog, láthatóan ki-ki jövöget balra hogy tud-e előzni, a legnevetségesebb fajta sofőr az ilyen 😂
2023. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled 😁😘

De soha sem foglalkozom idegenek véleményével, abszolút nem is érdekelnek mások.

Sajnos úgy állok az emberekhez, vannak barátaim, akiket szeretek, családom, rokonságom is, de a többi embernél kb azt sem bánom ha megdöglenek. 😁

2023. ápr. 2. 18:51
 35/36 anonim ***** válasza:
Máma voltam olyan pofátlan (Igen, máma!), hogy 70-es városi útszakaszon GPS-szerint 70-nel mentem. Ja nem, annyival tötyögtem, tötymörögtem. Sokan megelőztek. De tényleg. Én meg egyenletesen tartva a sebességet lassítás és megállás nélkül mentem át az össze kereszteződésen. Ők meg állórajtot mutattak be egymás után. Hogy én mekkora paraszt vagyok!
2023. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Thug life.💪
2023. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!