Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért járnak főúton 60-65el...

Miért járnak főúton 60-65el néhányan? Filleérbaxás? Nem az első eset

Figyelt kérdés

Multheten 4 autót kellett megelőzni, mert a leggyorsabb 74el ment. Tegnap is, ma is.

Ennyire filerbaxok miért jarnak az úton?

Veszélyes a túl lassú haladás annyira, mint a túl gyors.


2023. ápr. 1. 20:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Miért trágárkodsz folyamatosan. Itt is kiderül, hogy agresszív alkat vagy, aki nem való emberek közé. Bizonyára nem csak az utakon viselkedsz így, hanem mindenhol. Ha engem kirángatnál, biztos lehetsz benne, hogy mire hazaérsz, csinosan felöltözött egyenruhások fogadnának.
2023. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Meg kellene tanulni neked normálisan haladni. 😘 És nincs probléma.
2023. ápr. 2. 07:53
 23/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem veszélyes a túl lassú haladás, ne hazudj féreg.
2023. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
51%
Neked kellene megtanulni előzni és akkor nem kéne itt dühöngened, meg nem kéne arról fantáziálnod, hogy kirángatsz embereket az autójukból.
2023. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de az ilyen, hasonlóan ahhoz, aki fényes nappal megy 70-es szakaszon 40-nel, sokszor azért megy lassan, mert öreg, és nem kellett volna megújítani az orvosiját, ugyanis nem lát. Viszont még mindig jobb, hogy annyival megy, amilyen messze még ellát, mintha vakon száguldozna.
2023. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ezzel egyet értek utolsó.
2023. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

25, voltak idősek természetesen.

De voltak fiatalok is, ráfekudve a kormányra.

Természetesen ha tényleg csak 1-2 lett volna, akkor csöndben maradok.

De gci idegesítő, hogy állandóan belefutok ilyenbe.


Oké húsvétra be kell vásárolni, de ha ennyire nem megy a vezetés, hogy fényes nappal 60-65el sávot sem tudják megtartani. Mi a raknak indulnak el

2023. ápr. 2. 16:42
 28/36 anonim ***** válasza:
#27 Ignisem van fiatalként, kimaxolom mindig a kényelmes sebességet, amíg még úgy érzem, hogy nem borulok fel vele, mindig "tolni" szoktak. Amikor ránézek a km órára, hogy milyen sebességnél tolnak, a max. megengedettel megyek, néha még többel és még úgyis. Szerintem látják, hogy Ignis, akkor lassú, de csak kanyarban vagyok lassabb mint más. De szeretem a kocsit, legalább nem kell folyton szerelőhöz vinni.
2023. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

28 hát, én ha beállok 90re tolhat aki akar, ugysincs értelme.

Egyébként az Ignácot szeretem, kettőt is vezettem cégeset. Saját autómat nem cserélném le rá, mert kb 6x drágább, de egyet elfogadnék

2023. ápr. 2. 17:38
 30/36 anonim ***** válasza:
Na, aki meg beáll 60-ra azt meg szintén tolhatja aki akarja, nincs sok értelme.
2023. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!