Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy maszek szerelő mennyire...

Egy maszek szerelő mennyire tudja pontosan beállítani a fényszórót?

Figyelt kérdés
Egy maszek szerelő egy házi műhelyben mennyire tudja beállítani a fényszórómagasságot?Azt hiszem a műhelyekben van valami eszköz,amivel pontosan be tudják állítani.Enélkül mennyire lehet?Szeretném elvinni rendes fényszóró állításra,de addig egy szerelő be tudja állítani úgy,hogy kb jó legyen?

2023. márc. 17. 18:55
 1/2 krwkco ***** válasza:
100%
Bárki be tudja állítani, ha akarja. Egy fal kell hozzá, meg 5-10 méternyi placc előtte. Az elegendő pontosságot ad, ha lelkiismeretesen végzi.
2023. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan! Én is így szoktam. Adaptív kanyarkövetéses xenont és led-mátrixot is állítottam már így be. Tökéletes lett. Jól látok vele és nem szoktak szembe villogni. Nem kell hozzá nagy tudomány, se speciális eszközök feltétlenül.
2023. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!