Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autóvezetőnek milyen...

Kezdő autóvezetőnek milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Három feltételem van amihez ragaszkodom. Az autó ne legyen 4.2m hosszabb, városban maximum 6l/100 egyen, legyen 100 lóerős motor minimum (85 lovas suzukin tanultam egy szenvedés volt az előzés vele) és lehetőség szerint ne francia legyen. Eddig egy BMW 116d a kiszemelt. Mit gondoltok erről az autóról?
2023. febr. 21. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Városban max. 6 litert az elektromos fogyaszt csak, mert az benzinből 0. Nem fogsz ilyen autót találni.
2023. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Valami kompakt hibridet vegyél, azzal talán hozható a 6 literes városi fogyi. Pl. egy yaris.
2023. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebből egyszere maximum csak kettő teljesülhet, írd meg melyik kettő legyen és mi mondjuk a tippeket.
2023. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Fhútejóéggyerele..


Legyen nagy, de ne túl nagy, legyen gyors, de 5 litert egyen :D :D

Erre benyögi ezt a világ betegágya egyesbéemvét :D :D


Hátöcsém. gratulálok. :D :D

2023. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megnéztem, hogy egy 800köbcentis, 665 kilós dewo tico mennyit eszik, mert az ideget belém hoztad. Hát pont 6litert ír városi fogyasztásra. Érted!? Ja és csak 3.34 méter. Viszont előzni ezzel sem fogsz tudni(bár nem is ezért van). Tehát a legkisebb autónak nevezhető közlekedő edénynek ennyi a városi fogyasztása. Minden másnak több, mert vagy a súlya nagyobb vagy a köbcenti vagy mindkettő.
2023. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi 4es, most matekoltam neki egy kicsit, 5ös vagyok.
2023. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

#5: A daewoo ticóban egy ezer éves, elavult szívó motor van.

Egy modern benzines/diesel vagy főleg egy hibrid simán hozhatja a 6 l alatti fogyasztást.


Persze gondolom mindjárt jön még az a feltétel is, hogy 500 ezernél ne legyen drágább és soha ne romoljon el...

2023. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
78%
Nekem az első autó egy nagypolski volt. Hidegbe alig indult el volt külön szivatója😁Igazi benzínzabáló, de ha valaminek nekirongyoltam csak ki kellett kalapálni. Tanuló autónak ideális volt. Nagyon szetettem, nagy volt a csomagtere simán 5 rekesz sör elfért benne😉. Utána egy Suzuki swift 5 ajtós volt azt még jobb volt vezetni a nagypolski után.
2023. febr. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Használt autót.
2023. febr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Seat Leon FR
2023. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!