Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1.6 szivó benzin...

Ford Focus 1.6 szivó benzin 2011es évjárat, télen hideg időbe és hideg állapotba gázadásra berángat kb az első 2 percbe amíg a víz és olaj egy kicsit felmelegszik. Ezután már nem produkálja ezt a hibát! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Több szerelőnél is járt az autó, köztük a Budapesti márkaszervizbe is.

Senki nem jön rá, hogy mi okozhatja ezt a hibát!

Gyújtókabel, Gyújtógyertya, Trafó, Okoskerék, és a komplett vezérlés cserélve lett.

Lamdaszondák, Pillangószelep, Légtömegmérő, Benzinpumpa rendbe van!

A befecskendezőket pedig bevizsgáltattam és azok is rendben vannak!

A kipufogón látszik hogy valami nem oké,( nagyon kormos ) viszont a lamdaszonda értékek helyesek és a KPM vizsgán is átment az autó!


HIBAKÓD NINCS!


Valaki tudna segíteni? :(



2023. febr. 9. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7: az én 30+ éves szívó dizelemhez képest ez már űrtechnika pedig...
2023. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébkent az imént hagytam melegedi az autót 10-15 percet ( a víz és olaj már felmelegedett) viszont menet közbe ugyan úgy berángatott az első pár percbe!!!
2023. febr. 10. 11:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval azt tapasztaltam ha ilyen hideg van mint amilyen ma is( -2 C) az első pár percbe gázadásra berángat az autó, hiába melegítem elő!
2023. febr. 10. 11:26
 14/15 A kérdező kommentje:

Tovább keresgéltem, a Németországi Ford Focus Forumban, és azt mondják, hogy nekik megoldotta ezt a problémát egy Softwer frissítés!!!!

Szerintem megpróbálom a jövő héten..

2023. febr. 10. 23:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Na igen.... Egy próbát megér.
2023. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!