Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 3. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet magamból indulok ki, de szerintem kevés az a 131 000 km 5 év alatt. Esélyes, hogy visszapörgették.
2010. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2.244 kg + 174 lóerő + automata váltó = a reumás csiga lobogószemekkel fog levillogni az emnulláson
2010. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát igen az tuti, hogy vérszegény a járgány, kevés a paci, a nyomaték sem hatalmas, amúgy szerintem rendben van, de én inkább egy Audi Q5-öt vennék, klasszisokkal jobb!
2010. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kell 2x feltenni ugyanazt a kérdést?

És még mindig külföldről behozott, ronda utólagos tuningolású, és negyedmillió kilométert tuti lefutott. És akkor még arról, hogy 2,5-ös dízel nem is volt szó.

2010. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
előzőnek! Ez már egy másik autó
2010. okt. 3. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

értjük mi, hogy ez már egy másik kocsi, de attól még ugyan az a kocsi.


terepjárót akarsz... ez az autó neked alkalmas, ha eszed ágában sincs terepre menni... ott azonnal elvérezne..


városi autót akarsz... ez az autó neked alkalmas, ha nem akarsz soha kanyarodni, illetve gyorsítani...


oké, neked tetszik ez a szín, a másik kérdésedben is ugyan ilyen volt a kocsi, ez legyen a te dolgod. de fogd már fel, hogy kevés bele a 2.5ös dízel!!!


ez itt egy terepre is, városba is, autópályára is alkalmatlan autó. ha neked tetszik, akkor vedd meg.

2010. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy terepre alkalmatlan, az oké. Arra ott van a g merci, és társai. De. Vezettetek már ilyet? Elárulom, én vezettem ilyet. Jó, gyorsulásira nem éri meg kimenni vele, de nem rossz autó. Az, h automata, nem számít, én is azt vezettem. Nyugodtan vedd meg, bár elég sokat eszik. De te tudod. Terepre ne vidd ki, csak ha van vmi haver melletted egy g mercivel, vagy egy land roverral.
2010. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tehetném vagy egy Q7-et vennék egyszer vagy egy Touareget. Szerintem jó a VW, de ehhez a kocsihoz kevés a 2.5-ös motor. Min. a 3000-es kell bele.
2010. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat^^


előző!

én is inkább Q7-est vennék, csak túl drága :S

amúgy megpróbálok választani 3000es közül :D

2010. okt. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!