Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 15nm2 garázs elég?

Egy 15nm2 garázs elég?

Figyelt kérdés
egy 15nm2 garázsba belefér egy wv polo 1.4 kocsi 2001 es , 3 ajtós

2023. jan. 12. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben még vásárlás vagy építés előtt vagy, gondold át. Idővel ez is, az is bekerülne a garázsba, aztán jó lenne kint szerelgetni, ahhoz kellene egy asztal, esetleg az asszony kiebrudalja a lakásból a fagyasztót :-)

Szóval csak az autóra oké szerintem, de később könnyen "kinőheted" :-)

2023. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 veterán vas ***** válasza:

#11! Te már tudsz valamit......... :D


Beszélgetés:

Vidd már le ezt a dobozt légyszike a garázsba.

Miért vinném a garázsba?

Mert itt a lakásban útban van.

Akkor összetépem és megy a kukába.

Jaj azt nem lehet!

Miért mi van benne?

A régi porszívó.

Most vettünk újat.

Igen mert a régi már nem jó.

Akkor megyek és leadomm a hulladék-udvarba.

Jaj dehogy, hát annyira még nem rossz...............


Szóval így kezdődik. ;)

A régi porszívó.

2023. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is ezt próbáltam felvázolni lényegében, amit a #11-es írt. (Jól le is lettem pontozva érte.)

És most nem arra gondolok, hogy minden limlomot kötelező felhalmozni. De ha már van egy garázsod, még ha most úgy is gondolod, hogy csak az autó lesz benne és semmi más, később változni fog. Ha van garázsod, a nyári/téli kerékgarnitúrát, szélvédőmosót, autósampont, egyéb autós felszereléseket, olajemelőt, szerszámokat, kompresszort, létrát, stb nem a hálószobában, meg a konyhában fogod tárolni. Ezeknek is rengeteg hely kell. Ha olyan szűkös a garázsod, hogy éppen hogy bearaszolsz a kocsi mellet és éppen be tudod csukni a garázsajtót, ezek a cumók hol lesznek...?

2023. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
15 nm2?! Hány nanométeres az az autó, hogy elfér 15 négyzetnanométeren?! :O :D
2023. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!