Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kifolyt 1 liter gyümölcslé...

Kifolyt 1 liter gyümölcslé folyadék a csomagtartóban, hova folyt?

Figyelt kérdés
Teljesen elfolyt valahova. NEm büdős szerencsére, de fogalmam sincs, hova folyt vagy mi itta be? Valahol felgyülemlett? A csomagtér fedése elég sokat felszívhatott, de szerintem nment az ülések alá is.
2023. jan. 1. 16:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
akkor még mindig ott pang valahol? kb 2 hete történt
2023. jan. 1. 17:12
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
már ragaccsá száradt, majd tavasszal a hangyák meg a darazsak megmutatják hol van. :D :D
2023. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam úgy hogy egy karton üdítőt raktam a csomagtartóba és az egyik palack alja megsérült egy hegyes tárgyra raktam rá kapkodás miatt és kiszúrta az alját és szépen kicsordogált belőle a cucc szinte tlejsen kb 2 liter volt. Hozzáteszem a csoamgtér szőnyege az tocsogott tőle, kivettem és kint az udvaron alaposan átmostam magasnyomásúval és hagytam 2 napig száradni. Persze alatta a lemez is kapott bőségesen ésm ahogyan folyt a pótkerék tartóhoz ott is befolyt nem kevés és a kerék alatt is volt tócsa meg az ottani kis hangszigetelő darabka is átázott rendesen. Aztán oldalt ahol enyémbe van műanyag burkolat meg kárpit ott egy résen befolyt a kerékjárathoz ahol gyakorlatilag állt a lé az ujjam felét ellepte amikor bedugtam oda. Na akkor hátul minden burkoaltot leszedtem és jó alaposan kitattam majd átmostam, és még a hátsó ülő pad alatt is volt trutyi ott is mindent felszedtem és még a lábtérhez is folyt ki mert ott is éreztük hogy nedves valamennyire, akkor már az egész padló szőnyeget felszedtük az autóba, összes ülés meg kárpit, műanyag elemet kiszedtük és az autó belül alul szinte már csupasz volt és egészen az első ülés alatti merevítőkig folyhatott mert ott még lehetett érezni hogy enyhén ragacsos, bár nem biztos hogy az emiatt volt de a szőnyeg alsó része is elég sok helyen volt nedves meg ragacsos így mindent kimostunk ha már úgy is kibeleztük félig az utasteret. Tehát elég sok helyre eltud ám folyni és az nem szárad meg ilyen hamar főleg most hogy tél van, hűvösebb meg ha esetleg beüt egy fagy és az autó huzamosabb ideig a szabadban lesz akkor befagyhat akár és akkor tágulás miatt okozhat gondokat, bár erre kicsi az esély de előfordulhat.
2023. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A padlólemezen szoktak hagyni vízkifolyó furatokat, amit gumidugóval zárnak le, azon is ki tudott folyni.
2023. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
szerinted a gumidugón át kifolyik bármi? :D :D :D
2023. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy nem tej volt esetedben. Csak ez én példámat írtam le. Nekem nyomtalanul sikerült kitakarítanom, nem volt olyan nagy ügy. Szőlőlénél is inkább szétszedném és kitakarítanám rendesen. Ha nem is kezd valahol erjedni és nem lesz cefreszagú az autó, én annak sem örülnék, hogy valahol valami nem oda való beszáradt cukros ragacs van a kárpitok alatt.
2023. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, most már látom, hogy kár volt bevallanom az elején, hogy megtörtént.
2023. jan. 2. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!