Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kifolyt 1 liter gyümölcslé...

Kifolyt 1 liter gyümölcslé folyadék a csomagtartóban, hova folyt?

Figyelt kérdés
Teljesen elfolyt valahova. NEm büdős szerencsére, de fogalmam sincs, hova folyt vagy mi itta be? Valahol felgyülemlett? A csomagtér fedése elég sokat felszívhatott, de szerintem nment az ülések alá is.
2023. jan. 1. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Így van.
2023. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Vedd ki a pótkerék takaró kárpitot. A nagyja összegyűlhetett a pótkerék alatti burkolatban, vagy egyéb tároló rekeszekben. A pótkeréknél általában van egy dugó, amin le lehet ereszteni, ha valami kifolyik oda.
2023. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs pótkerék, ami ott van defektjavító, annak helyén nem sok mindent találtam. Valahova máshova folyt.
2023. jan. 1. 16:38
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem egyenesen lefelé folyt, akkor mehetett oldalra a sárvédő és csomagtér kárpit közé


Mindazonáltal segítene, ha tudnánk milyen autó.

2023. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valószínűleg a kerékjárat melletti kirohadt lemezen folyt ki...😜
2023. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2020-as BMW X5

ha oda be is folyt, ott megszárad vagy elpárolog, nem csinál gondot? lötyögést nem lehet hallani, már amennyire meg lehet rázni az autót

remélem ennyitől nem rohad ki semmi se

2023. jan. 1. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
x5ös erősen kárpitozott autó így az szívta fel , ha nem tudod kiszedni és kimosni akkor jóvanazúgy
2023. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálam egyszer tej folyt ki. Nem egy teljes liter, csak pár deci. Csomagtérpadló fel, a nagyja alatta volt. De valahogy jutott a hátsó ülések ülőlapja alá is. Azt is teljesen kiszedtem, ki kellett mosni a szivacsot. Szerencsére hátul azon az autón még nem volt ülésfűtés, csak sima szivacs, így viszonylag egyszerű volt.
2023. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

szerencsére nem tej volt, hanem hanem szőlőlé, direkt kipróbáltam hogy benedvesítek papírzsepit vele, miután megszárat, nincs szaga


de ha kirohad valami, apósom megöl

2023. jan. 1. 17:10
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

He így nézki,

[link]

Akkor folyhatott a hátsó üléssor alá és oldalra.

Egy liter folyadék csak úgy nem szárad meg. Akkor sem ha ha kárpit hő és hangszigeteői felszívják.

2023. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!