Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék elkezdeni rallyzni...

Szeretnék elkezdeni rallyzni . Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Szeretnék amatör rallyn indulni...

Milyen autot ajánlotok ? Mennyire lehet tuningolni az autokat ?

Minden informásci érddekelne a hozzáértöktöl....


2010. okt. 2. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuningolni nem nagyon szokták az amatőr rally autókat,be szokták csövezni és ennyi.Hasznaltauto.hu versenyautó szekciójában nagyon sok megunt rally autó van...Mindenki rájön, hogy semmi értelme,csak megy el rá a pénz.
2010. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen amatőr vagy még soha nem rallyztál, akkor szerintem kezgésnek egy trabant megteszi azt akár már 50 ezerért kapsz.Kibukócsövezed és már mehetsz is.
2010. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Hát elsőnek szerintem gondolkozz el azon, hogy tényleg erre akarod költeni a pénzed, ha igen akkor amatőr rallyra bármilyen régebbi típusú autó megfelelő. Persze az is fontos tulajdonság, hogy milyen állapotban van az autó, de racingbazar-on illetve duen-en lehet kifogni jó kis autókat, illetve alkatrészeket. Hogy mennyit lehet tuningolni?? az csak pénz kérdése, folyamatosan lehet tuningolni őket, mindig van valami kis változtatás amivel több lovacskát csalnak elő a motorokból.

Én is nyáron kezdtem el építeni haverral egy ilyen kocsit így az anyagi dolgok megoszlanak, de ha egyszer ezt elkezded nincs megállás....(Bocs a hosszú válaszért)

2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat .. várom még a hozzá szolásokat.


És ha megvan a kocsi akkor hogyan tovább ? hol lehet jelentkezni versenyre? honnan tudom mikor ,hol lessz a kövi verseny?

Légyszi segitsetek:)

2010. okt. 2. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az se mindegy, hogy széria autót veszel és te csinálod/ csináltatod meg vagy egy valamennyire versenyre felkészített veszel. De ha megvan a versenygép, még akkor is sok pénz elmegy egyéb dolgokra, gondolok itt a nevezési díjra, vagy a versenyöltözékre, mert mostanság azért az amatőr rallykon is keményítettek a szabályokon. És akkor ha mész egy versenyen lehet az első alkalommal egyből tönkre megy valami azt lehet egyből kicserélni.

Hát hogy honnan tudod, hogy hol vannak versenyek?? Hát ez attól is függ hogy az ország melyik részében laksz, de ismét tudom ajánlani a duen.hu-t. Ott rendszerint az amatőr rallykat és szlalomversenyeket is hirdetik.

2010. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ....


Jász-Nagykun-Szolnok megyében lakom ....


És az autoszállito kutya az mennyire törvényes? megengedett a közutakon ? az auton nem lessz forgalmi akkor is lehet ezzel vontatni ?


Nagyon szépen köszönöm elöre is ..

2010. okt. 3. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah látod ezt én se tudom :S Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem kutyával forgalmi nélküli kocsit nagyon forgalomban nem lehet vontatni. Inkább trailer utánfutóval próbáld.
2010. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ :)
2010. okt. 4. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, szívesen rallyznék most én is. Néztem a mecsek ralit és annyira szomorú, hogy most egy jó ideig semmi közöm nem lesz ilyen autókhoz.
2010. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!