Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pápán egyre több a teljesen...

Pápán egyre több a teljesen lesötétített üvegű autó?

Figyelt kérdés
2 éve költöztünk ide Pestről,már akkor feltünt,de azóta egyre többet látok olyan autókat amelyiknek az összes ablaka átláthatatlanul sötétre van fóliázva/kivéve az első szélvédő/,itt nem vonatkozik rájuk az országos érvényű rendelet? Rendben van,hogy kis város és "Mindenki mindenkit"ismer,gondolok itt a rendőrök ismeretségi körére,de a szabályokat itt vidéken is be kéne tartatni,milyen jó amikor 1 ilyen autó van előtted és semmit nem látsz tőle.Vagy itt mindenki Maffiózó?
2010. szept. 30. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi Pápáról költöztünk Pestre. Semmi különbséget nem látok. Amúgy nem ismer mindenki mindenkit.
2010. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ejnye! Tudom, hogy nem a kérdésedre a válaszolok, de nem tudni, hogy ki az a pápai Feri! Egy kis segítség: volt miniszterelnök is nem is olyan régen :)


Kérdésedre válaszolva: Győr felé menet gyakran átkocsikázok Pápán (bár 90%-ban elkerülőút), de nekem nem tűnt fel, hogy ott több lenne a sötétített üveges autó az országos átlaghoz képest.

2010. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
OK!Vettem a lapot.Kicsit lassabban jár az "agyam" mióta szöszi lettem.
2010. szept. 30. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:

pápán sok a cigány és mivel cigányok (csak azok "kamázzák"a fullra sötét ablakot) rájuk nemvonatkozik semmilyen törvény

csak jogaik vannak kötelességük és munkájuk soha

ha mégis lenne ötelességük és munkájuk akkor szolnak az ombudsmannak és elvan intézve minden

am nemértem miért tetted fel a kérdést

csak azert teszik fel a sötétített ablakokat mert kerülik a feltűnést...:D

2010. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Héééé, és miért lett az törölve, hogy Feri hazaköltözik a mamához? Reális!
2010. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy a "pápai Feri" megnevezésre vonazkozik az automatic delete.Hjjja ez a demokrácia + a szabad vélemény nyilvánitás joga.
2010. okt. 1. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:

gyerele szolnokmegyébe

ajánlás:tiszabő,fegyvernek: csimáékat nézd meg

7es bmw 500 as merci

termeszetesen mind fekete sötét ablakokkal

törökszentmiklós

rácz és pócs család:

ugyanez

2010. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"7es bmw 500 as merci"

Oszt tankállóak-e?

2010. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ku-rvafuttatásból meg védelmipénzekből (mafia mind a2ő)

hogynefutná az orkoknak

2010. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én pápai vagyok, de eddig nem vettem észre hogy annyira sok sötétített autó lenne. Bár manapság mindenki "tuningol mindent a kocsin" szóval lehet azért van több
2010. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!