Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki kipróbálta már ezt az...

Aki kipróbálta már ezt az üzemanyag-adalékot, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
[link] | [link]

2022. nov. 24. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
4. Ezeket nem mérnökök feljesztik hanem egy kis kft , kis cég csinálja .
2022. nov. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
#11 Hát ja a noname adalékokat igen, de egy Motul például? Azok gondolhatod hogy nem otthon dobják össze a versenymotorolajokkal együtt.
2022. nov. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan még nem próbáltam, nem is hallottam még erről a márkáról.

Egy időben viszont az ismertebb adalékokat kíváncsiságból mind végigpróbáltam. A hangzatos maraktingszövegekben ígért dolgok tizedét sem tapasztaltam. Töltögettem szorgalmasan a löttyöket, de az ég világon semmi változást ne tapasztaltam egyikkel sem.

Amíg nem jött be az üzemanyagoknál ez a hatósági áras mizéria és csak 30-40Ft literenkénti felára volt a prémium üzemanyagnak, mindig azt tankoltam. Szerintem több értelme van és azt a 40Ft-ot literenként megérte. Most, hogy 400Ft literenként a felár, már nem.

2022. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az USA-ban, Japánban, Kanadában ( [link] ) elég komolyan veszik a fogyasztóvédelmet. Gondoljátok, hogy egy hatástalan, kamu műszaki terméket bárki is értékesíteni próbálna ezekben az országokban?
2022. nov. 26. 15:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyi, próbáld ki! Nem olyan őrületesen nagy összeget kockáztatsz. Én is ezt tettem. A saját kíváncsiságom megért ennyi tanulópénzt. 10e Ft más ennél többet elcigizik, eliszik... De ne lepődj meg, ha nem tapasztalsz ég és föld különbséget, nem fog literekkel kevesebbet fogyasztani az autód és hasonlók, amit ígérnek.

Eleve ott sántít, hogy az autógyártók fejlesztési részlegei Euro milliókat költenek arra, hogy a fogyasztást decikkel visszaszorítsák. Mivel ennek következtében ha csak 1 g-mmal bocsájt ki kevesebb co2-t az autó, lehet hogy pont ezzel kerülnek flottaátlagban a büntetési határ alá. Akkor miért nem ilyen lét töltenek a tankba, aztán jónapot?!

De nem akarlak győzködni, próbáld ki!

2022. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 Nálunk is komolyan veszik, mégis nap mint nap van hogy valakire valami bóvlit sóznak rá.
2022. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!