Isofixet lehet utólag autóba szerelni?
Figyelt kérdés
2008-as seat cordoba. Lehet bele utólag isofixet szerelni?2022. nov. 8. 07:22
1/3 anonim 



válasza:





Lehet, de a kivitelezéstől függően nem biztos, hogy lesz olyan biztonságos, mint egy gyári.
De biztos amúgy hogy nincs benne? Az manapság nem kötelező elem? Nekem a GTC Astrában is van, pedig egy 3 ajtós kupé minden, csak nem családi autó.
3/3 anonim 



válasza:





Nekem is ott a két fül az ülőlap ás a háttámla találkozásánál a 2001-es Octaviában, de nincs külön jelölve. Csak akkor látszik ha felhajtom az ülőlapot.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!