Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 000 km-nél nem túl korai...

150 000 km-nél nem túl korai a vezérléscsere?

Figyelt kérdés
Egy BMW 520D-ről van szó (E60 LCI), amit első magyar tulajtól vettem. Végig márkaszervizben volt szervizelve az autó és BMW-nél lekérve a szerviztörténetet láttam, hogy 150-nél volt vezérléscsere. Most van benne 290 körül, szóval akkor elvileg 300-nál kell majd nekem megint? Az előző autómnál én 200-nál cseréltem, úgy tudom akkor kell. 150 ezrenként nem túl gyakori és felesleges?
2022. nov. 4. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ne cseréld, csak ne csodálkozz azon ami majd történik.
2022. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni, hogy a szervízkönyv mit ír csereperiódusra
2022. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szervizkönyv(vagy karbantartási utasítás)pontosan jelzi miit mikor. Ezen a könyvön nem szabad spórolni(különben is, jár az autóhoz)

Ha nincs, le kell tölteni a gúgliról.

2022. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vezérlést nem akkor cserélünk, amikor jónak gondoljuk, hanem amikor a szervízkönyv előírja.

Most képzeld le, ha lenne egy 20 éves autód, amiben még 60k volt a periódusa... Már háromszor el kellett volna szakadnia abban a BMW-ben

2022. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van-e előírva csereperiódus? Ha láncos, van-e rá panasz? Pl csörömpölés? Csak példaként, nem BMW, de 28.000 km-rel, 1,5 évesen kellett az autómon garanciában cserélni a gyári vezérlést.
2022. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!