Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW IX elektromos autóinak...

A BMW IX elektromos autóinak szerintetek nagyon figyelemfelkeltő hatása van, vagy el lehet vele vegyülni úgy a városban hogy azért ne csodálkozzon mindenki rá?

Figyelt kérdés

Ugyebár Budapesten azért nem ritkák a luxus BMW, Mercedes autók, vannak ennél sokkal drágábbak is és jó gyakran lehet Őket látni. A magyar emberek szeme már megszokta ezeket a márkákat…


Ezért más szintén méregdrága, de ritkább autókhoz képest elég jól el lehet velük vegyülni a tömegben.

Pl. egy Lotus lehet 20 millióval is olcsóbb mint egy Mercedes AMG, de azt mégis mindenki rögtön megnézné az utcán, mert kuriózum lenne.


De én például nem szeretnék olyan autót amivel egyből megnéznének, s nagyon feltűnő…


Ezeknek a BMW IX autóknak elég egyedi a megjelenése a többi BMW-hez képest… Szerintetek ez már a túl feltűnő kategória?



2022. nov. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
őt mindenki megnézi majd mert lenyűgöző szépség . szerencsére te is ilyenben gondolkozol , jó az irány kicsi könnyű elektromos autóké a jövőnk . belsőégéső szarokat éppen ideje volt betiltani 2035ös év lesz ami szebbé és jobbá teszi a világot
2022. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tetszik az iX, biztosan megnézi mindenki az utakon. Az XM még brutálabb lett.
2022. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint egy kapafogú hód 😂
2022. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha letakarod egy ponyvával annyira nem lesz feltűnő
2022. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van a formájában “egy kevés” furcsaság így kitűnik a tömegből az iX. Nekem személy szerint nagyon nem jön be, sokkal inkább egy “mezei” x5.

Meg nem értem ha nagyon a villany suvot akarják erőltetni miért nem rakják a már meglévő suvokba az elektromos hajtásláncot.

2022. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!