Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, az edzőteremben miért...

Lányok, az edzőteremben miért viselkedtek annyira figyelemfelkeltően?

Figyelt kérdés
Jó pár éve járok már a terembe, de az utóbbi időben figyeltem meg, hogy a 16-26 év közötti korosztályból nagyon sok csaj kelleti magát. Szándékosan bepucsít a srácok előtt, hogy nyújtson, pedig nem is azt az izomcsoportot terheli. Minap az állványnál guggoltam, mögöttem egy csaj hack guggolónál volt, végeztünk a szériával, rám nézett majd megfordul és mindkét kezét a popsijára teszi és elkezdi simogatni. Sorolhatnám még a példákat, de értitek mire gondolok. Heteró pasiként kérdezem, hogy ezzel mit akartok elérni? Megelégszel annyival, hogy a figyelem középpontjába kerülsz egy rövid időre és hogy "jaj de jó csaj" vagyok, vagy mi a cél? Van barátnőm és korábban se csajoztam a teremben, nem szeretek ott ismerkedni, de leeht ti pont ezt akarjátok elérni, hogy a "kiszemelt" srác odamenjen hozzátok?

#edzőterem #Bepucsítás
2022. febr. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Jaja. Biztos a 16 éves kislány azt akarja, hogy te a középkorú, izzadt, szőrös testeddel odamenjél hozzá. Te csak ne nézegesd ennyire a kiskorú lányok nyújtását.

Kicsit kiszínezed a dolgokat, nem? Ez neked ilyen fétised? Várod a kommenteket, hátha lesz mire recsizni?

2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

MIért ne nézegethetné a kiskorúak nyújtását? Azt néz meg akit akar 1,

2 Tényleg vannak ilyen lányok akik csak pasizni járna konditerembe

Kötekedődroid neked meg annyit mondok , le lehet állni semmit nem adtál akérdéshez de már beleállsza k érdezőbe

2022. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Tény és való, hogy hívtak már bácsinak a 28 évemmel, de szeretném még inkább fiatalembernek tudni magamat. Ha járnál terembe akkor tudnád, hogy akaratlanul is odanéz az ember, nem csak bámulok előre a pihenőidőben, és nem is a telefonomat nyomkodom. De köszi az építő jellegű kritikát, értelmes ember vagy. :)
2022. febr. 3. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
BÍrom hogy sokan Ameikáb képzelik magukat. Még a szexről lenne szó akkor is Magyarországon 14 év a beleegyezésim korhatár
2022. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Én inkább arra lennék kíváncsi kérdező, hogy a konditermekben a bűn ronda gollam fejű pasik miért csinálják azt, hogy húznak kettőt a súlyzón, majd fél órát pózolnak a tükörben (annyit el kell mondani a védelmükre, hogy baromi erős gyomruk van, hogy nem hányják el magukat, amikor a fejüket megpillantják a tükörben). Szóval miért is? El kell fogadni, hogy a konditerembe nem a 120-as IQ-val rendelkező polgártársaink járnak, tehát nem is kell valami szellemi csúcsteljesítményt várni az ott lévőktől.
2022. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Jajj 5ös olyan frusztrált vagy :D
2022. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!