Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik lenne...

Első autónak melyik lenne jobb és miért? Régi Swift vagy Peugeot 106 1.5D?

Figyelt kérdés
Országútra, általában csak arra fog kelleni, hogy a vasútállomásra elmenjek vele, de néha építőanyagot is vinnék vele.

2022. nov. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik jobban tetszik, nehogymár mi döntsük el. Szerintem nincs olyan , hogy első autó, vagy tizedik, mindegyikre egyformán kell vigyázni.
2022. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Sokan hangsúlyozzák, hogy első autó.Ezt azért szokták külön kiírni, mert első autónál még nem begyakorlott vezető az ember. Fontos szempont, pl. mérete, alakja, ne legyen túl nagy..kisebbel könnyebb parkolni.


Amúgy nem írtál évjáratot, így nehezebb véleményt formálni. A régi Swifteknél, ha ilyen 2000es évek elejére gondolsz, sokban még nincs légzsák beszerelve. Igazából az adott autó, példány állapota a döntő. Szerintem mindenképp benzinest vegyél.

2022. nov. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Az a 106-os pözsóka jó kis autó, országútra, városba, mindenhova.

Kasznija jellemzően nem rohad, hátsó híd néha terpeszt, az egy 50-100 rongy a javítása.

Vannak vele szívások, a sok üzemanyag csatlakozás miatt hajlandó levegősödni a rendszer.

Hát, ha egyforma állapotú kasznira a swift, meg a peugeot, akkor inkább swift.

Swiftnél életveszélyes a kaszni, és tud úgy rohadni, hogy menthetetlen, kuka az egész.

2022. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

3-as, ha találkozol szembe egy kamionnal, vagy egy 200-al közlekedő drogos BMW-ssel, mindegy melyikben ülsz...

Nekem a Swift jobban tetszik.

2022. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem meg ezzel lehet pont elnyújtani a tanulási időszakot. Ha elsőre vesz egy nagyobb méretű autót, akkor sokkal rövidebb idő alatt tanulja meg magabiztosan a manőverezést, parkolást.
2022. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!