Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hirdettetek már autót hahun/ma...

Hirdettetek már autót hahun/marketplacen? Ha igen, Ti kisatíroztátok a képeken a rendszámot, vagy rajta hagytátok?

Figyelt kérdés
A képeken a hirdetésben ti letakartátok a rendszám táblát, vagy sem? Ha igen, megkérdezte telefonon az érdeklődő, vagy sem?

2022. nov. 2. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Rajtahagytam. Számomra amit rejtegetnek, az eleve gyanús
2022. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Rajta hagytam, mi az istennek takarnám le?


Szoktak mondani olyanokat, hogy azért takarják le sokan hogy "nehogy a háttérből valami megtetsszen valakinek és ismerőssel lekérdezze kié az autó és hol lakik". Nagyon tekervényesnek tűnik azért nekem az ilyesmi, de amúgy is mindig elmentem valami szebb helyre fotózni az autókat amiket hirdettem.

2022. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem satíroztam ki, te se tedd. Vevőként szerintem teljesen természetes, hogy utána akarok nézni az autónak és ahhoz kell a rendszám. Ahol ki van takarva a rendszám, azon rögtön átgörgetek, nem foglalkozom vele. Bennem gyanakvást kelt, mert ha nincs rejtegetnivalója az eladónak, akkor nincs oka kitakarni. Az egyetlen ok az az, ha rejteget valamit, akkor meg nyilván nem érdekel az autó.


Van, aki azt mondja, hogy nem rejteget semmit, csak nem akarja hogy mindenki lássa, de érdeklődőknek szívesen megadja és ők le tudják kérni. De ezzel még mindig ott tartunk, hogy ha nem rejteget semmit, akkor miért takarja ki? Ha bárki le tudja kérdezni, az miért baj? Személyes adatot nem lehet vele kikérni, csak az autó információi derülnek ki. Az utcán is emberek ezrei látják a rendszámot, az nem zavarja a tulajt? Szóval ennek semmi értelme. Aki kitakarja, az rejteget.


Illetve még azt szokták mondani, hogy a rendszámot nem adják meg, de ott az alvázszám. Király, csak az alvázszám haszontalan. Az ilyen carvertical- szintű hulladék oldalakon lehet lekérdezni alvázszám alapján, ami nem csak hogy fizetős, de a pénzért cserébe nem kapok semmit, az adatok jelentős része hiányos, ami infó meg van, annak a fele se igaz (becsületesnepper ezt alaposan bemutatta).

2022. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt takargatni való az autón így nem takartam ki.
2022. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én sem takarom ki. Semmi értelme, csak bizalmatlanságot kelt.
2022. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hirdettem már és nem takartak ki, semmi értelme sincs nincs mit rejtegetnem.
2022. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MGéza ***** válasza:
100%

Semmi értelme kitakarni. Na, ez aztán bizalomkeltő szokás, magánemberként nem jutna eszembe semmit sem rejtegetni.

Nekem a kedvencem amikor az autókereskedés csinálja ezt, direkt saját táblával letakarja az igazit és onnantól azt ír az autó állapotához amit akar, te meg hidd el.

2022. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nem is gondolkodtam olyan autó vásárlásán aminek a rendszámát kitakarták, illetve nem volt a hirdetésben az alvázszáma. Eladásnál én sem takarom ki a rendszámot. Mondjuk nincs is takargatnivalóm, becsületes ember vagyok.
2022. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Lekellett takarjam a tesók miatt, volt amelyik rendes megfenyegetett mert nem adtam a 4 milliós bmw-t 2,5ért oda.
2022. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 és ennek mi köze van a rendszámhoz?
2022. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!