Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó? Szerinted?

Első autó? Szerinted?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez nem az első ilyen kérdés úgyhogy előre is elnézést kérek, de nem igazán találtam a válaszok között megfelelőt. Tehát lassan meg lesz a jogosítványom és szeretnék venni egy használt és ha lehet még egy jó ideig működő autót maximum 150-200 ezres határig (az sem baj ha olcsóbb :), sajnos több pénzem nincs rá, de nem is vágyom full extrás autóra. Elsősorban márkákra lennék kiváncsi, köszönöm!
2010. szept. 28. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

bár unalmas de én is csaka suzukit tudom ajánlani.(nekem is az van)

ha nem is suzukit veszel de mindenképpen japán kocsit vegéyl iylen árban ök a legmegbizhatobbak! toyota, honda , ....

2010. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. szept. 30. 22:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Igaz, magyar összeszerelést kerüld ha lehet.

Amit japánban raktak össze az a tuti.

Suzukiból is van jó, csak nehogy törj vele, mert akkor nemcsak az első, de egyben az utolsó autód is volt.

Szerintem spórolj egy picikét, és fektess be egy Corollába.

A valaha készült legjobban összerakott autók egyike.

De más japán verdák is jók.

Láttam már Nissánt 100 0000 kilóméter fölött hibátlan állapotban.

Toyotánál annyit mondhatok, hogy 300000-400000 kilóméter alatt ha addig is ésszel használták garantáltan nemkell aggódnod, hogy bármi baja lessz.

Amúgy pedig csapd fel a wikipédiát, és a hasznaltauto.hu-t és pörgesd végig az összes Japán autót, bármeikben megbízhatsz.

2010. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem Tipo volt az első, amit 120-ért vettem, és nagyon szerettem, csak ajánlani tudom.
2010. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

09:28 Vagyok.

A Daihatsu minőségét én is megerősíteném, igazából nemjársz vele rosszabbul mint egy hondával vagy toyotával.

Békével vágj bele!

Próbáld ki, és vigyél magaddal autószerelőt!

na hajrá

2010. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2010. dec. 5. 23:13
 18/18 anonim ***** válasza:
A Tipo-hoz annyit fűznék hozzá hogy nagyon jó kis gépek. Én is most akarok egy 1.4es Tipot. Egyik ismerősömnek pedig egy régi Taxi Tipoja (1.7TD) van, 1.200.000 km-el, és a váltóját most kellene cserélni. Össze vannak azok rakva nagyon.
2010. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!