Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ettől rázhat az autó?

Ettől rázhat az autó?

Figyelt kérdés
Mostanában vásároltam az autót. Olyan 100 as tempó felett ráz/remeg az egész autó. A kormány az nem. Megnéztem a kerekeket és az egyik hátsó kerékből hiányzik egy felnicsavar, így 5 ből 4 tartja a kereket. Ez okozhatta nagy tempónál a rázást?

2022. okt. 22. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, ha a többi kerékcsavar le van húzva rendesen, akkor 4 csavarral is probléma nélkül tudsz közlekedni (de azért ne tedd, vegyél hozzá csavart).


Rázásnak a két leggyakoribb oka, hogy vagy rosszul van centírozva a kerék, vagy pedig elszállt az egyik motortartó bak. Esetleg nem fut síkban a kerék kosz, vagy sűrűbb esetben rozsda miatt.

2022. okt. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kapott egy kátyút valamelyik kerék, és nem sikerül rendesen kigörgőzni. Utaztam ilyen autóval a sérülés előtt és a javítást követően,

30km után hanyingerrel száltam ki.

2022. okt. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!