Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiből tudod lemosni az...

Mennyiből tudod lemosni az autódat kézi érmés típusú autómosóban?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Az a gond hogy semmi hézagot nem mosnak ki a 200 Ft-os illetők, kerékjárati ív nulla, küszöb nulla, alváz kicsit nulla... Így nem lehet. Az hogy kívülről a nagy felületek tisztának tűnnek, az sokat nem ér, mert a lényeg nem az, hanem ahol a kosz, por egyebek megállnak.
2022. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

#9 szebb, mint amilyen nőt az ilyen kis mélaszájúak megkaphatnak ;)

#10 és egy gyors kefélés 20 másodperc? impó.

#11 kerékjárati ívet külön kezelem és a dobbetétet is évente kiveszem, szóval bakott lőttél kis majomfütyi.

2022. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Nálam is 1200-1500 Ft-ból jön ki egy mosás a pénzbedobálósnál. De ez csak nagyjábóli lecsapatásra jó. Ha makulátlan tisztaságot szeretnék, akkor itthon vödör + mosókesztyű. Csak ez meg idő és munkaigényesebb.
2022. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
#12: Fillérb*szó vagy és még meg is veregeted a saját válladat. Jól van, ügyes kisfiú!
2022. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan 1200-1400 között volt legutóbb. Tele fosta valami madár a szélvédőt meg a fél kocsit, úgyhogy azt hagytam ázni és csapattam rendesen, utána viasz meg tiszta vizes öblítés.


A madárszart leszámítva nem volt koszos a kocsi, csak poros, és a kerekeket, felniket nem mostam le alaposan.


Összességében én is ott vagyok, hogy inkább átküldöm egy gépi mosón ugyanott vagyok árban. Mondjuk szebb az se lesz.

2022. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Én még 1500 ft alatt nem mostam le a kocsit. Mindjuk én azért igényes is vagyok rá (szalonból vett autó).

1500 és 2000 között van az átlag.

2022. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Én se az árokparton kukáztam össze az autómat. 2018-ban egyedi rendelésre jött, nem alapmotorral, nem alapfelszereltséggel (pl. a teljesség igénye nélkül: elektromos napfénytető, led-mátrix fényszóró, biturbós motor).

Nálunk a mosóban 4 program van + az aktív hab.

Előmosás 200Ft

Mosás 2*200Ft

Aktív hab 200Ft, utána kicsit várok

Öblítés 2*200Ft

Száradássegítő waxos valami 200Ft.

Ez 1400Ft. Hiába megyek végig akár harmadszor is a mosási programon, ahogy írtam, az igényesség nem itt kezdődik. Pénzbedobós mosóba leginkább télen járok, amikor nincs kedvem, időm a korai sötétedés és a hideg miatt otthon vacakolni vele, de a sót le akarom nagyjából csapatni. Arra jó. Teljes makulátlan tisztaságot, igényességet nem ettől várok.

Ha teljesen tisztára akarom mosni, akkor otthon csinálom. Általában az Autoglym termékeit preferálom, esetleg ADBL nem a teszkós vackokat.

De ez nálam általában független az autó értékétől, korától és hogy honnan vettem. Az előző 13 éves autómat is ugyanígy mostam, nem gyökérkefével mosogatószerrel suvikszoltam.

2022. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!