Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon nem volt még kicsit...

Vajon nem volt még kicsit korai feltenni az személyautóra a téli gumikat?

Figyelt kérdés
a szerelőm javasolta, hogy már most fel is tenné...

2022. okt. 8. 11:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20as

Sosem értettem, mi a logika abban, hogyha többet járok, akkor nem jó a négyévszakos.

2022. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21: Bár nem engem szólítottál meg, de a válasz egyszerű. Ha mész annyit, hogy 4-5 év alatt elkoptasd a téli és a nyári garnitúrát, akkor nem igazán kerül többe, mint a négyévszakos, viszont nagyobb biztonságot garantál. Ezen kívül minél többet mész, annál nagyobb a baleset kockázata, annál inkább érdemes költeni a kockázat csökkentésére. Aki sokat megy, az jó eséllyel többet megy autópályán, ami alapvetően biztonságos, de ha helyzet van, akkor kritikus fontosságú a jó tapadás.
2022. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22es

Vagy nem jössz ki jobban. Most szereltettem felnire egy új garnitúrát, nagyon drága volt. És nem beszélve az olyan esetekről, mikor pl egyszer áprilisban még téligumim volt, mert Ausztriában úgy kell, és ezzel mentem Németországig, meg vissza. 20 fok alatt nem volt a hőmérséklet. Biztos ez nagyon megfelelő és biztonságos. 21 voltam

2022. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én már télivel járok már most lesz 1éve. Nagy részt város, de 2-3 hetente pálya is, ahol 150-170es sebességgel haladok. Nem vettem észre hogy rosszabb lenne mint a nyári bármiben is. Kanyarodni meg ész nélkül sosem szoktam, ha fékezni kellett pedig mindig meg állt az autó. Szakértők pedig annak ajánlják a 4évszakosat, akiknek kisteljesítményű autójuk van, keveset járnak és főleg városban.(mivel nincs vele tapasztalatom ezért csak ennyit írok)
2022. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Anno tesóm kocsiján volt téli, tavasszal.. 18 fokban jött az eső, fater használta épp, és megállt a sor..


.. na ő meg nem állt meg, reccs.

2022. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elkéoesztő...
2022. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

24es

A nagy szakértők azt ajánlják általában, hogy mindenkinek méregdrága cucc legyen mindenből, mert ez az érdek.

2022. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 veterán vas ***** válasza:

Úgy gondolom, azért fejlesztettek ki -hozzá értő emberek- a téli/nyári gumikat, mert az adott időszaknak azok felelnek meg legjobban.

Ha valakinek nincs erre igénye, akkor nem használja. Ez legyen az ő döntése.

Na de azért a jót -az idójárásnak leginkább megfelelőt- nem kellene fikázni. ;)

2022. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!