Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korai lenne 600as nakedre...

Korai lenne 600as nakedre váltanom?

Figyelt kérdés
Második szezonomat töltöm egy 535ös viragóval, és kezdem úgy érezni, hogy már kihoztam belőle amit lehet. Nem, nem mondom, hogy megtanúltam motorozni 4600km után, de szeretnék egy kicsit "tökösebb" motort. Az ismerőseim sem tapasztaltabbak nálam, de azt mondják, hogy még korai lenne.

2020. szept. 13. 05:47
 1/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem simán válalható a 600-as naked csak nem kell feszegetni a határokat még.

melyik nakedot tervezed venni?

2020. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Street Triple az álom, de sajnos azt jövőre nemigen fogom tudni megfizetni, így marad a Hornet.
2020. szept. 13. 08:43
 3/5 dirtboy ***** válasza:

Az 675 ha jól tudom,elég bitang kis gép,jó súlyban is van.

komoly lépés lesz a virago után.

A hornet sem rossz,bár őn inkább gsr600at választanék,én jobban kedvelem azt a testes formát.

De egyik sem rossz választás.

2020. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai? Mindegyikkel lehet normálisan is menni.

Én 750-nel kezdtem.

2020. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább egy Er6-ra ülnék a virago után vagy banditra, és az Er6/bandit után pedig nem egy 600-as hornetre, hanem Kawa Z750-re. Így kiegyensúlyozottabbak a lépcsők szerintem, de ha már hornet akkor én is inkább GSR600-at ajánlanék inkább, vagy egy FZ6N-t. Hornetből 900-as a jó... :)
2020. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!