Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a Simson s51-es endúrommal?

Figyelt kérdés
Van B kategóriás jogosítványom elsőnek is vezethetem e szablyosan ilyen kategóriával? A másik meg az hogy kisebb javításokra szorul és ez kb mennyibe fájna nekem tankcsere 2 deknicsere és első hátsó lámpa + irányjelző? Ezeknek a cseréjét én is megtudom csinálni vagy szerelőre bízzam?
2010. szept. 26. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

hát a legolcsóbb tank amit tudsz újonnan venni az 30.000 ft, + 4000/dekni szóval 8, első hátsólámpa attól függ hogy mit akarsz cserélni. igen vezetheted B jogsival, és nemkell szerelőre bízni mert semmiség:)

itt egy oldal ahol tudsz alkatrészeket nézni:

www.mofaker.hu

2010. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na akkor a tankot kikalapáltatom és adeknit is :D azon nem múlik enyit nem költök rá :S
2010. szept. 26. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:

mofakertől ne vegyél semmit.

taiwani/lengyel/magya alkatrészeik vannak, és olyan szarok, hogy GEM kapocsból jobbat hajtogatok :D


[link]

2010. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16:14 jolvan haver nemmindenki lehet pénzes, és ezeket a dolgokat amiket felsorolt ott is megtudja venni, mert ha nem német minőségű a lámpa hát ki nem szarja le? mondjuk igazad van abba hogy vannak olyan dolgok amiket nemérdemes ott venni, de a dekni lámpa stb-be nem lehet olyan minőségi eltérés, és ugyanolyan jó a mofaker-es is.
2010. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tankból meg dekniből nehogy újat vegyél!Tankból használtat már kapsz 4ezerért és egy horpadás sincs rajta.
2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tank használtan kb 8000, dekni úgy 3-4 ezer.

Lámpák kb egy 10-es

2010. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vezetheted B kategóriás jogosítvánnyal.
2010. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van két deknim eladó ha érdekel irj
2010. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

www.simson.hu

Itt menüben "piactér", azon belül "adok-veszek". Sok alkatrész van, nézz körül.

2010. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!