Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire vagy bátor vagy...

Mennyire vagy bátor vagy lennél az?

Figyelt kérdés

Egyik nap kocsival szeretnék elmenni a suliba ez eddig rendben de nincs még jogsim :$ Fél éve tudok már vezetni de nem merek kimenni mert amilyen mázlim van pont akkor kap el egy rendőr-.- És most ne azzal jöjjetek hogy igen ezek miatt szokott lenni baleset hogy te egy milyen hülye vagy stb. mert azért nem kevesen vezetnek évekig jogsi nélkül. Ti elmennétek mennyi bátorságotok lenne? Mit csinálnátok ha megállít egy rendőr? És minden fontos dolgot írjatok le.


Durva válaszoktól kíméljetek köszi.


2010. szept. 26. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ki az a sok ember aki jogsi nélkül vezet? Az afro-magyarokon kívül senki. Őket még a sün sem állítja meg.

És azt te CSAK HISZED, hogy tudsz vezetni.

2010. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Fél éve tudsz vezetni? Én már 2 éve tudok de még nem lehet jogsim ezért nem is gondolkodok rajta hogy bárhová is menjek autóval. Az hogy tudsz vezetni még elég kevés mert a közlekedési szabályokat is kéne tudnod!

Amúgy azt csinálsz amit akarsz mert nem engem fognak megbaszni a rendőrök.

2010. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne bátorságom.Mert az egyik ismerősömnek volt,és nemcsak pénzbüntetés,hanem két évig nem csinálhat jogsit ha akarna sem.Úgyhogy szerintem inkább próbálj meg levizsgázni,mert ha összejön a pénz ne legyen a büntetőidő az akadálya.(mert az még rosszabb)
2010. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazad van!

Menj csak jogsi nélkül nyugodtan, persze, miért is ne! Úgyis alig van baleset az utakon. Arra nem gondolsz, hogy mi van ha véletlen elütsz valakit, és súlyosan megsérül, vagy akár meg is hal????? Életed végéig kísérteni fog, még ha meg is úszod 2-3 év felfüggesztettel (mert megúszod, mert MO-n ilyenek a törvények), jogsid többet az életedbe nem lehet.

Amit leírtam egy tapasztalt sofőrrel is megeshet, félreértés ne essék.

2010. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok mit kezdenél ha pl. rendőri forgalomirányítás lenne... de te biztos tudod a rendőri karjelzéseket is tanulás nélkül :)
2010. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim és még úgy se merek elmenni suliba hogy nem viszem magammal a jogsim, nem hogy úgy hogy meg se szereztem...


Az hogy vezettél már az nem azt jelenti hogy tudsz is.

Én is vezettem jogsi szerzés előtt de nem egyedül, keveset és csak a faluban.



Ha cigány vagy akkor menj el mert azokat úgyse állítják meg a rendőrök.

2010. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én szerintem se menj. De nem azért mert "baleset ide- oda nincs jogsi...stb". Gondolj bele, hogy autóvezetéshez 100%-os figyelem kell(ezért van tiltva pl a vezetés közbeni a telefonálás is). Viszont ha jogsi nélkül mész, akkor rendesen parázni fogsz a rendőrök miatt, hogy "úristen, csak ne most, ne most kapjanak el...". Ezáltal jelentősen csökkenni fog a koncentrálóképességed, amiből akár baj is lehet.
2010. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az mind szép és jó hogy tudsz vezetni, meg talán a kreszt is ismered. csak hogy ha akármilyen balesetet szenvedsz az a gond hogy úgy is téged fognak felelősségre vonni, mert nincs jogsid. (tök mind1 hogy te voltál a hibás vagy nem)
2010. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Fél éve tudok már vezetni "


Max kezelni tudsz egy adott autót,a VEZETÉSTŐL és TUDÁSTÓL

még fényévekre vagy..

Egyébként miért pont a suliba? Gyalog messze van?

2010. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy miért suliba ? Mert "villogni" akar a többiek előtt :) Nos barátom, ha elkapnak szépen előállítanak, szólnak a szülőknek, és jó darabig biztosan nem lesz jogosítványod. Az autó tulajdonosát meg még akár meg is büntethetik. Ha balesetet is okozol, annak már nagyon súlyos következményei lehetnek. Hát gondold meg megéri-e a haverok előtt ez a kétes dicsőség egy esetleges rendőri intézkedés "veszélyével" szemben. Ez különben nem bátorság kérdése. ha megteszed, oltári nagy szamár vagy az emberek többségének szemében ...
2010. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!