Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ha...

Milyen autót vegyek, ha szeretnék egy közösséghez tartozni és majd autós találkozókra menni?

Figyelt kérdés

Személyiségre introvertált vagyok, imádom a ferdehátú kocsikat, de a csapott szedánok is tetszenek (Vectra B, S60 Volvo).

Az álmom egy MINI lenne, de sajnos le kell tennem az ötletről mert nagyon szervízigényes és drága.


Viszont szeretek vezetni, szeretem az autókat és vennék egy olyan kocsit, amivel akár találkozókra is el tudnék vele menni, fenntartani nem horribilis áron és a magaménak tudni. Valami egyéniséget szóval nem egy Suzuki-t.


A gond, hogy minden ilyen tipik közösségkovácsoló autó (BMW/Alfa/MINI/Lexus/Subaru) túl drága nekem, mármint a jövőbeli fenntartása.


Max 2,5 millióért vennék autót és havi átlagban 100 ezret rákölteni valamint fontos, hogy napi szinten 90 km-t ingázok és azt is bírnia kellene mert 2 autót nem tudok fenntartani.


A fenti igénybe nem tudom milyen kaliberű márkák/típusok férnének bele, szóval ha tudtok tippeket adni azt megköszönném.



2022. szept. 3. 22:47
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha azt gondolod, hogy pl. egy X.Y. márka "közösségkovácsoló", akkor szerintem rossz nyomon jársz.

Ugyanis attól még leszel tagja semmiféle autós baráti körnek, vagy márka- klubnak, hogy pusztán megveszed az adott tipust.

Gondold végig, pontosan mit is szeretnél, mert egy esetleges erőn felüli kiadásokkal járó vásárlás, nem biztos, hogy a kívánt eredményt fogja hozni.

És ne ítélkezz, lehetsz egy öreg és olcsó autóval is elfogadott/elismert tagja valamelyik autós társaságnak.

2022. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
BMW, minden reggel márkatalálkozó a szervizben. :)
2022. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 jaj micsoda intelligens megszólalás volt :)
2022. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is nagy Alfás volt, de volt hogy találkozóra menet lerohadt az alfájával.

Az alfásoknak jó közösségük van, cserélgetik a szerelők telefonszámait egymás között. :D

2023. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!