Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy teljesítményű autót el...

Nagy teljesítményű autót el tud vezetni egy kezdő sofőr?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy, hogy tisztában van az autó képességeivel ésennek megfelelő tisztelettel bánik vele. Egyszer régebben megkérdeztem a fateromat, hogy el tudnék-e vezetni egy Dodge Viper-t? (Épp szó volt róla a tv-ben)Persze hozzátettem, hogy normálisan vezetve. Azt válaszolta, hogy nem, mert egy ilyen kocsi még a finomabb stílusra is sokkal szélsőségesebben reagál és könnyen pánikba eshetnék.

Tényleg így van?


2010. szept. 24. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 19:01

mint ahogy láttad az irásomban hogy a felsorolt elemek pusztán csak példák voltak!Szoval akinek nem inge az ne vegye magára!

2010. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
56%
Ez így igaz,amikor letettem a jogsit akkor nem vezettem sokáig autót,csak néha néha alkalmanként,nem a saját autómat.Később egy elégjól fizető céghez kerültem,kis idő után szereztem egy Porsche Cayman-t,és 2 hét alatt összeroncsoltam.
2010. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!