Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy teljesítményű autót el...

Nagy teljesítményű autót el tud vezetni egy kezdő sofőr?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy, hogy tisztában van az autó képességeivel ésennek megfelelő tisztelettel bánik vele. Egyszer régebben megkérdeztem a fateromat, hogy el tudnék-e vezetni egy Dodge Viper-t? (Épp szó volt róla a tv-ben)Persze hozzátettem, hogy normálisan vezetve. Azt válaszolta, hogy nem, mert egy ilyen kocsi még a finomabb stílusra is sokkal szélsőségesebben reagál és könnyen pánikba eshetnék.

Tényleg így van?


2010. szept. 24. 11:56
1 2
 1/12 Réti bubuzér ***** válasza:
54%
Igen.
2010. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van apukádnak.
2010. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Réti bubuzér ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=niNrw4qwk8s


Itt egy példa is :D:D:D:D:D

2010. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Én az oktató autóhoz voltam hozzászokva (mondanom sem kell, hogy ott spórolás miatt is, nem nagy teljesítményű autók vannak), saját autónk nem volt, és amikor vettem magamnak egyet (régi, használt, de jóval erősebb motorral) olyan volt mint egy vadlovat megülni. Azt még így sem tudom elképzelni, hogy kategóriákkal erősebbet milyen lehet vezetni.
2010. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg autó = autó


igen, van, aki tökéletesen érzéketlen a vezetéshez..


de ha valaki nem nagyon balfäsz, akkor KELLŐ ÖNFEGYELEMMEL vezetve nem lehet gond, akármilyen erős az autó


bizonyos fordulaton bizonyos gázállásnál egy 500 lóerős autó sem ad le 60 lóerőnél többet.


ha kibírja valaki, hogy ne állatkodjon, akkor nem értem, miért lenne nehéz vezetni bármilyen kocsit.

2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Az előző válaszra... egy Dodge Viper-el nem bírod ki, hogy ne válj te is vadállattá! És akkor jön a tapasztalat hiánya. Persze mindenkinek el kell kezdenie valahol (az "állatkodást" is). Természetesen egy komoly gépet is meg lehet szokni, sőt lehet uralni. A meglepetések száma a lóerők számával és az elektronikus szabályzók csökkenésével egyre nő.
2010. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dodge Vipert még nem vezettem, valószínűleg nem is fogok, egyrészt kishazánkban ritka, mint a fehér holló, másrészt szívből utálom az összes amerikai aztót


a legerősebb kocsi, amit vezettem, 315 lóerős volt. 140-150 lóerőhöz vagyok "szokva", de egyszer sem borult el az agyam, és nem butultam meg tőle.


továbbra is tartom a véleményem

2010. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

12:08-as videorol annyi a véleményem hogy ha 40 le-ös kocsi lett volna akkor is falnak megy a koma. Aki nem tudja a kocsit kezelni annak mindegy hogy hány loerös. Am ez tény és valo hogy aki imád vezetni és szereti a szálguldást az nem birni ki pl. egy 500 le-ös kocsinál hogy ne nyomja neki mert a kocsi "kelleti magát". És ilyenkor elöjön az hogy nicsn hozzászokva a nagy teljesitmnyhez és ebböl következik be a baleset.De viszont aki nem szeret állatkodni legyne az nö,tanulo vezetö vagy idös ember azoknak adhatnának 1500 le-ös skyline-t azok ugyan ugy elvezetnék azt is mint egy 60 le-ös kocsit.

Szoval a válaszom:igen el tud.

2010. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

18:43, anyagon vagy? "De viszont aki nem szeret állatkodni legyne az nö,tanulo vezetö vagy idös ember..."

Honnan tudod, hogy nem szeretek állatkodni? Milliószor jobban mint a legtöbb pasi! Személyen, teherrel, busszal, stb! És ku....va jó vagyok!!!!! (nem saját vélemény) 29/L

2010. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, kedves 19:01-es válaszoló, de ha te busszal vagy teherautóval szoktál állatkodni, akkor egyrészt szégyelld magad, másrészt örülök, hogy nem találkoztunk még szembe az úton...
2010. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!