Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsga előtt mindent...

Műszaki vizsga előtt mindent ki kell vennem a csomagtartóból, ami nem kötelező a vizsgához?

Figyelt kérdés
Motorolajra, szélvédőmosóra, jégkaparóra, ilyesmire gondolok. Természetesen a kötelező felszerelés (háromszög, elsősegélycsomag, láthatósági mellény) is ott van.
2022. aug. 17. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy merült fel, hogy ki kell venni?
2022. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kivenni.

Annyit illik tenni, hogy rendet csinálsz az autóban, ne nézzen úgy ki a csomagtartó, mint egy ömlesztett rakományt szállító teherautó.

2022. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Maradhat benne minden, csak élő kismalac ne legyen benne.
2022. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, azért kérdezem. Nekem ez lesz a legelső műszaki vizsgám, nem tudom, hogyan megy a dolog. Holnap kell vinnem felkészítőre az autóm.

Azt gondoltam, talán a vizsgáztató még abba is belekötne, hogy miért tartok ezt meg azt a csomagtartóban.

2022. aug. 17. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
#2 Illetve ha van, akkor levenni a dísztárcsákat. Útban van nekik és úgyis leveszik, szóval szerintem jobb levenni előre, meg néha hajlamosak elfelejteni visszatenni őket (nem sarazás, hogy lopni akarnák, bár lehet van ilyen is, de amúgy tényleg csak elfelejtik néha).
2022. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a hullát, fegyvert, drogot, meg az elraktározott 5 hektoliter benzint szedd ki, de a többi, ami nem illegális az maradhat. :)
2022. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azért ennyire nem kötekednek. Nyilván illik tiszta, rendezett autót odavinni, de ilyen kacatok maradhatnak benne. Egyáltalán van valami ami miatt fel kell nyitniuk a csomagtartót?


Olyat viszont hallottam, hogy valakinek abba kötöttek bele, hogy a belső tükörről lógott valami, szóval ha van rá akasztva dobókocka, plüssmaci, plüsskutya, areon smiley, wunderbaum, akkor azt mondjuk lehet, hogy levenném.


De a csomagtartóval szvsz. nem kéne, hogy faszoskodjanak, igazából az előzőnek se kellett volna problémának lennie.

2022. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként rend van (a csomagtartó oldalán van egy kis rekesz, ott figyel a motorolaj, az elsősegélycsomag és a többi, csak a nagy szélvésőmosós flakon hentereg össze-vissza, még bontatlan szegény), kiporszívóztam és le is mosattam az autót.

A kérdést azért tettem fel, mert egy kapcsolódó oldalon olvastam, hogy ilyenkor illene mindent kivenni a csomagtartóból, ami a műszaki vizsgán "nem oda való". Kíváncsi voltam, hogy Ti mit mondotok erről.

#7: Wunderbaum van, akkor azt leveszem majd előtte.

2022. aug. 17. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

A mienk volt ugy is muszakin,hogy a csomagtartoban 2 husos lada burkolo szerszam volt,a hatso ulesen pedig egy csempevago😅

Es nem fekete muszaki volt.rendes,hivatalos helyen,teljesen legalisan muszakiztatjuk mindig.

2022. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek adtam zöld pipát (a 77%-os vagyok).
2022. aug. 18. 07:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!