Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a matrica leszedése után maradt nagyon makacs ragasztó maradványokat?

Figyelt kérdés
Van egy TGB Bullet 50 robogóm, úgy gondoltam nekilátok és lefestem. Gyárilag fel van matricázva, hőlégfúvóval tudtam leszedni a matricákat, viszont sok ragacs maradt alatta, amit egyszerűen nem bírok leszedni. Próbálkoztam WD40-el, körömlakklemosóval, benzinnel, olaj és szódabikarbóna keverékével, fene tudja még mivel, de eddig semmi eredmény. Tudtok mondani nekem valami megoldást? Köszönöm!

2022. aug. 14. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni matricaeltávolító sprayt az nagyon jó erre. Persze jócskán rákell fújni hogy rendesen feloldja a trutyit és érdemes áztatni majd apránként letörölgetni egy ronggyal. Egyébként a féktisztító is jó csak azzal az a gond hogy hamar elpárolog mire feloldaná rendesen tehát azzal ész nélkül kéne fújnod ami azét pazarlás erre. Isopropil alkohol is nagyon jó erre. Aceton se rossz egyébként.

Ha lefested akkor nitró hígítót úgy is fogsz venni, azzal is lehet próbálkozni csak az is elég hamar elpárolog és jócskán be kell áztatni hogy rendesen feloldja.

2022. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
+1 szavazat az isopropil alkoholra!
2022. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van ragasztó eltávolító spray , nitro higító , furoba fogható radír tárcsa ezekkel simán le lehet szedni .
2022. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!