Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km után lehet egy full...

Hány km után lehet egy full kezdőre azt mondani h "jól vezet" (persze nem egy 30 éves rutinnal lévő emberhez viszonyítve)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ok. Ez igaz. Volt már olyan velem, hogy a pirosnál álltam, és belém jöttek. Az pl. kivédhetetlen. De azért ez szerencsére elég ritka ahhoz, hogy azt lehessen mondani, hogy évekig semmi. Én Bp. közlekedem, és napi rendszerességgel kell elhárítanom mások hülyeségét.

De szerencsére az utóbbi 5 évben nem kellett betétlapot töltenem. (csak 7 éve vezetek)

Remélem bírom még egy darabig...

2010. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kb 3-4 hónap kellett ahhoz, hogy a másfél éve eltemetett friss jogsimmal újra elkezdtem vezetni és rángatás nélkül, a forgalom ütemét felvéve már ne érezzem tehernek a vezetést. Ez kb 1500-2000km rutint jelentett Budapesten, egy-két vidéki kiruccanással még 1991-ben.
2010. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Min 50e km
2010. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez azért érzék kérdése is. Sőt, főleg azé...
2010. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!