Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogyan lehetne a...

Szerintetek hogyan lehetne a közlekedés problémáit megoldani?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a lassú közlekedés a baj. Ismerőseim között egyre többször hallom, hogy a büntetéstől félnek. Nem kellene lejjebb vinni a büntetéseket? Akkor többen mernének gyorsabban menni.
2022. aug. 8. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Úristen de hülye a kérdező :D:D:DD


Ilyen kis országba mekkora sebességeket akarsz? 200km/h pályán és 110 lakott területen kívül???


Semmi gond nincs a sebességhatárokkal, teljesen jók.

Lassú közlekedés akkor van amikor pl. berohad a belváros pesten, na akkor meg teljesen mindegy hogy 30 vagy 70-es tábla van az adott részen.

2022. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
@8 - ezzel nem tudsz semmi egyebet kezdeni, mint venni egy viszonylag erős autót és megelőzni ezeket az embereket. Én olyan utat még nem láttam, ahol belátható időn belül a tötyörgőket egy normális erőben lévő autóval (átlagos tömeggel 120-130hp) ne lehetne megelőzni biztonságosan.
2022. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: a tötymörgőket még a 30+ éves lusta, gyenge szívódízel mercimmel is megelőzöm előbb-utóbb még egy forgalmas úton is.
2022. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#3 : 30e Ft szerinted kicsi pénz?!
2022. aug. 8. 21:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem #3 vagyok, de mivel a lebukás esélye elég kicsi, ezért nem tartom soknak a 30 ezer forintot. Persze ha átlagosan 10 kilométerenként lenne traffipax, akkor máris lenne visszatartó ereje a dolognak, így viszont csak magasabb büntetési tételek mellett ösztönözne a dolog a sebesség betartására (vagy legalább a +15/20km/h megtartására), ami szerintem olyan 100 ezer forint körül lenne. Na amellett már akkor is harmadennyi rendszeres gyorshajtó lenne még akkor is, ha kevesebb alkalommal mérnének sebességet. Ez már átlép egy lélektani határt szerintem, amit az ember akkor sem fizet ki szívesen, ha milliói vannak félretéve. És ez még a legolcsóbb tétel lenne.
2022. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: be kéne vezetni azt amit az osztrákoknál és kész....

az elején degeszre keresné magát a rendőrség!


Aki már vezetett osztrákoknák az tudja milyen... 30-as táblánál mindenki 30-al megy.... 90-esnél mindenki 90-el :D

Fura látvány is volt.

2022. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!