Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlás 20 évre?!Mely...

Új autó vásárlás 20 évre?!Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kisautót szeretnénk venni... Mivel az ország ahol élünk nem Svájc , a fizetések nem túl nagyok, szeretnénk egy olyat venni, amihez 20 évig nem kéne nyúlni, évente 1500-2000 km-t teszünk max 3000-t. Nyaralni mindig repülővel megyünk


Tehát, 90 százalékbn városban menne, talán leugranánk vele falura ami 35 km, ott ki tudnánk úgymond huzatni.


Amilyen márkák érdekelnének: Toyota Yaris


Toyota Aygo

Hyundai i20,i30,i10


Honda ha van valami olcsón, max 5-6 millióért



SUV-k nem nagyon jönnek be sajnos



Fontos a megbízhatóság mindenek felett... Nyugodtan vezetünk, csak vészhelyzet esetén taposok bele a gázba vagy a fékbe( sárga lámpa, gyalogos, stb)



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
20 évig nem kell érni - persze évi olajcsere ( szigorúan márkaszervízben, minden szűrővel együtt)- t leszámítva : )
2022. aug. 1. 14:27
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

20 év alatt mindenhez hozzá kell nyúlni, már csak az öregedes miatt is.

De a Toyotaval meg a Hyundai-al jol jársz.

Az i30 már nem kisautó, az 2 gyerekkel családi autónak is megfelel, viszont nem is kapsz ennyiért újat

2022. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyedben már valami kis elektromost vennék.
2022. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kombi Hyundai i30-al jól jársz. :)
2022. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

"amihez 20 évig nem kéne nyúlni"


Ilyen autó max. a mesékben létezik. 20 év alatt minden kopóalkatrészt többször is cserélni kell, ez teljesen természetes.


"évente 1500-2000 km-t teszünk max 3000-t."


Ez annyira kevés, hogy lehet, jobban megérné nektek a MOL Limo.


" talán leugranánk vele falura ami 35 km, ott ki tudnánk úgymond huzatni."


Az nem "kihúzatás", ezt a távot egy autó meg sem érzi. Ha soha nem mentek messzebbre vele, mindig hideg motorral jár rövid távon, akkor az elektromoson kívül bármelyik nagyon hamar tönkre fog menni.


"max 5-6 millióért"


Ennyiért új autó már szerintem egyáltalán nem létezik.


"Nyugodtan vezetünk, csak vészhelyzet esetén taposok bele a gázba vagy a fékbe( sárga lámpa, gyalogos, stb)"


A sárga lámpa az veszélyhelyzet!? :o Na, hát ma is tanultam valamit.


Szerintem nektek tényleg nem kellene autót vennetek, pláne nem újat, mert egész egyszerűen nem használjátok ki. De ha valamit veszel, akkor az elektromos legyen (feltéve, hogy tudod tölteni), mert minden mást tönkrevágsz azzal, hogy sosem megy rendesen.

2022. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem elég rossz indulás az, hogy úgy akartok autót venni, hogy 20 évig ne kelljen hozzányúlni.

Csak csalódás lehet a vége.

2022. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként meg az elektromos autó valóban jó irány, nagyságrendekkel kevesebb a kopó alkatrész.
2022. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, kedves 5-ös.... 5 millióért van 2021--es Aygo és 6-ért ugyanilyen Yaris.



Hyundai se lehet túl drága, i10 meg i20..... új nálam azt jelenti, max 2021-es, tehát nincs több mint 10,000 km benne ,nem feltétlenül azt, hogy én tüsszentek bele először.

2022. aug. 1. 15:19
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor beszéljünk Euróban. 15,000 EUR-ig csak akad valami. Az ország ahol élünk is ebben fizet, csak mivel magyar oldal gondoltam egyszerűbb így fogalmazni.
2022. aug. 1. 15:19
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Ma már nincsennek új autók 6 millió alatt?
2022. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!