Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös 4t robogót, vagy...

125-ös 4t robogót, vagy supermotot szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szupermotot
2010. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha robogó akkor burgman

de szerintem akk már inkább 1 Supermoto

2010. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem egy yamaha XT-t:D
2010. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mit mondjak, a két típus nem igen említhető egy lapon. Egy supemoto 450ccm felett kezdődik, jóval nagyobb a szervizigénye(akár több 100ezres évente) , nah és a másik, hogy ha ki akarod használni(arra használod amire való) akkor meg is kell tanulni vele motorozni (jó pár hónap/év és sok-sok pénz :)))

Szóval a kérdésből leszűrve jobban jársz egy robogóval, amivel a környékre elmászkálhatsz .


Amúgy ha 4 ütemről van szó akkor én a CRF-re esküszöm :-))

2010. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dozzer válasza:

ha már tényleg jo választást akarsz csinálni akkor egyszerü szempontokat kell nézni bár még sem ojan egyszerü mert ojan nem létezik amejik mindegyiknek meg felelne.

-motor ára

utánna kell olvasni hogy az adott motornak mijen tipikus bajai szoktak lenni.

-az alkatrészek ára

-fogyasztás

-teljesitmény

az esztétika ami a kinézet az meg már a te problémád.

remélem ez segit bár ugy se

fog:D

2010. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

drága Dozzer!

és akkor mi van, ha értek hozzá, csak kiváncsi voltam más véleményére? a lecseszés megvolt, remélem megkönnyebbültél. egyenlőre az van, hogy gokartozok, tehát valamit azért értek is a motrokhoz. 17 vagyok, és a 125ös csak felmerült bennem, hogy megérné-e. aztán most azon a véleményen vagyok, hogy várok még 1 évet. a kérdést csak kiváncsiságból tettem fel, tudom, hogy a robogó és a supermoto ég és föld. éppen azért ezt a 2 kategóriát említettem. de azért köszönöm a hú de értelmes válaszod :)

2010. okt. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!