Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szívetek vagy az eszetek...

A szívetek vagy az eszetek szerint választottatok autót?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Szintén is-is, bár nem volt egy nagyon elrugaszkodott álomautó: 8gen Civic 1.8. Január óta van meg (pont a születésnapomon került hozzám), azóta 7-7500 km ment bele nálam.
2022. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a nejem ránézett a szalonban egy autóra, és beleszeretett úgy első látásra.(a színe szerint döntött, és hogy automata váltós)

Az én privát szerencsém, hogy motorerőben ez volt a legerősebb ennél a tipusnál, persze aranyáron.


Szóval ránézésre..

2022. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én többségében a szívem szerint. Nem veszek olyan kocsit amit utálok vezetni. Hiába olcsó akkor sem :/ persze azért szempont volt az is hogy ne fogyasszon sokat. Az már más kérdés hogy ha komolyabb baja lesz az sokba fog fájni. A lényeg hogy megvan álmaim kocsija :)
2022. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között.Olyan autót akartam ami ad valami pluszt egy full fapad igáslóhoz képest kényelemben,menetdinamikában/teljesítményben,külsőben de nem is kell rá vagyonokat költeni.Nem baj ha drágább az alkatrész vagy néha többet kér de ne is egy betegágy konstrukció legyen csilliársos fenntartási költségekkel.
2022. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Arany középút.
2022. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ésszel leszűkítettem a kört a lehetőségeimhet mérten, aztán azt vettem meg ami ezek közül a legjobban tetszett
2022. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Járkálós autót az eszem szerint. Hobbi autót a szívem szerint.

A kettőt ne akard egyben!

2022. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!