Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem a C 270-es Mercedest?

Megvegyem a C 270-es Mercedest?

Figyelt kérdés
Napjainkban a disel autókkal,van ilyen-olyan probléma pl:vw passat,BMW 320 d,csak olyanok vegyék meg akiknek van kisebb vagyona a javításra,mondják ezt szakemberek.Na nekem is ezt mondták,pedig gyönyörű ez a két autó,de ez kevés jóknak is kéne lenniük.Nem merem egyiket sem megvenni.Viszont ismerős által találtam egy 170 lovas kívül-belül nagyon megkímélt C 270 Mercedest.Full extra beépített navi,gyönyörű felni,tökéletes nyári gumi szett,egy tulaja volt eddig,aki második autónak használta 50000 km van benne egyszerűen hibátlan,pedig én kritikus vagyok autót illetően esztétikai szempontból,mert a műszaki részről keveset tudok./Nő /Kiváncsi vagyok mások a ti véleményetekre,mert bár 5 éves és 4,5 mill. de jobb megvenni egy idősebb 5-600000-rel drágább kocsit ,mint egy 4 éves rakás ...... 3,8 mill-ért.Szerintem .Véleményeket kérek,aki cigózni akarja a MErcit ne írjon.Én nem vagyok kisebbség,de rengeteget spóroltam és dolgozom ma is teszek rá mások mit gondolnak ilyen téren a kocsiról Őszinte véleményekre vagyok kiváncsi.
2010. szept. 21. 09:29
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem tetszik! De ez az én véleményem. Neked meg a Honda Civic 2010es változata nem tetszene. Szóval ízlések és pofonok. Ne mások véleményét nézd ha neked nagyon tetszik az az autó és van rá pénzed vedd meg csillogj benne! (= De ne vidd túlzásba! Sok sikert az új autóhoz! (=
2010. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy szakember nézze át a kocsit kívül-belül, és valószínűleg mondani is tud róla pár dolgot, mi romlik el a merciken általában, mik az előnyei-hátrányai.
2010. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért olyan jó az a kocsi sincs.

Nekem egy 2003-as E osztályos Mercim volt, nagybratyóm ilyennel taxizik és szidtam Én is, ő is, a kollégéis is.

Tény és való, gyönyörű autó, presztizs autó, kényelmes is, de nem az ami volt, nagyon nem.

Jól gondold meg, bármilyen javítás csillagászati árkategória.

2010. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyartól vennéd? Akkor kérdezd meg mindenképp, hogy járatta-e leállítás előtt, valamint hidegindítás után.
2010. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gádzsómedzsó,dik'má.
2010. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A C-Klasse soha sem volt afro magyar verda.
2010. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!