Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyári szélvédőmosónak igy...

Nyári szélvédőmosónak igy megfelelne 3L viz + kb. 3deci tescós ablaktisztitó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fukar, csak jelenleg itthon jelez az autóm hogy kifogyott a szélvédőmosó és nem akaródzik bemenni a városba, majd csak reggel.

Egyik szomszédom sofőrködik és emlitette hogy ő 3L vizhez kb. 3 deci rendes ablaktisztitót szokott önteni és nagyon jól töröl.

Na de én meg félek hogy nehogy kárt tegyen a lakkozásban az ablaktisztitó, mert neki meg teherautó van annak meg mindegy. :P

Bár az igaz hogy nem tisztán érintkezne a festék az ablaktisztitóval.

Ha nem, akkor reggel veszek rendeset majd a városban, csak kiváncsi lettem. :P


2022. jún. 24. 16:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8: Csak kiváncsi voltam ha ven-e olyan valaki aki kevert ilyesmi löttyöt otthon, de mindig van valaki aki sötéten látja a dolgot.

Kedves vagy! :P


10: Aki a benzinkúton vesz valamit az talán már milliomos?

Mindig kúton veszem az ablakmosót mert azt tapasztaltam korábban hogy sokkal jobb minőségú, mint ami az áruházakban van. Tisztábban töröl és olyan bevonatot képez az üvegen hogy nem tapadnak rá a bogarak, por stb.

2022. jún. 24. 23:08
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem főztem ablakmosó löttyöt, igy egyesek megnyugodhatnak. :P

Reggel majd veszek az OMV kúton. :P

2022. jún. 24. 23:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Én télen néha rézelejét öntök a nyári ablakmosóhoz, hogy ne fagyjon meg. Büdös pálinka szag van amikor használom, de kitűnően tisztít :)
2022. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!