Az elektromos autók hatótávja elég ?
Figyelt kérdés
Egy átlag embernek szerintetek az a hatótáv amit ma tudnak az elektromos autók (200-500km) az elég lehet a minden napokhoz ? Itt az átlag napra gondolok tehát munka, bevásárlás esetleg gyerekeket iskolába vagy óvodába vinni. Tehát nem arra , hogy Budapestről Portóba menni vele nyaralni. Bár ott már inkább a repülő játszik.2022. jún. 18. 21:56
11/11 anonim válasza:
Amivel vész esetén tudok menni 300km-t bőven elég. Általánosságban napi 40km-t megyek munka-bolt-feleség-gyerekek, nagy ritkán ennek a dupláját a közeli helyekre strand, fesztiválok..
Egyébként nem értem miért nem lehet olyan indukciós töltés módot bevezetni mint a vezeték nélküli mobiltelóknál csak itt a városi dugóknál töltene lámpákra várva.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!