Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor lesz nyoma egy...

Ilyenkor lesz nyoma egy koccanásnak?

Figyelt kérdés
Véletlenül kicsit lehúztam egy autót,(egy kis karc) az illető nem a nyelvemen beszélt, megírt azthiszem egy biztosítási papírt, abban állapodtunk meg hogy megbecsülteti a kárt én pedig átutalom az összeget, viszont így lesz ennek nyoma? Mert nem az enyém az autó és nem szeretném hogy ez kiderüljön, ,,autónknak,, nem is lett baja…egyébként elég rendes volt,könnyen meg tudtuk ezt beszélni viszont őszintén én még nem sokat vezettem és ezekben a dolgokban még nincs tapasztalatom hogy ilyenkor mi a teendő…lényeg hogy az autó tulaja ilyen módon nem kap semmi papírt erről ilyesmi?

2022. jún. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóljon aki érti ezt a hablatyot. :)
2022. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkell próbálni a fordítóval.
2022. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2.

Megpróbáltam fordítóval: "kansánaccok yge amoyn zsel rokneyli"

Így is értelmetlen. :)

2022. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok hogy értelmetlenül írtam le…eléggé be vagyok pánikolva…lényleg hogy kicsit meghúztam egy autó hátulját,tényleg csak kicsi karcolás lett rajta..a kocsi tulaja német volt így kb fordítóval beszéltük meg h mi legyen…rendőrt nem hívtunk semmi, biztosítási papírt írt meg…lefotózta a kocsit,rendszám minden a személyimet,az ő kocsiján a kárt…én szintén…abban egyeztünk meg hogy ha megtudja mekkora a kár összege felhív,elmondja én pedig átutalom neki az összeget….viszont….az autó nem az enyém amivel a kárt okoztam…és amit én vezettem autónak semmi baja nem lett…kérdésem az lenne amennyire meg tudom fogalmazni így hogy nem nagyon értek még hozzá….hogy így hogy akinek a kárt okoztam a biztosítóval becsülteti a kárt,így az autó amit vezettem arra fog jönni erről a koccanásról bármiféle papír vagy bármi az autó tulajának??

Mert ezt szeretném elkerülni mivel semmi baja nem lett az autónak amit vezettem így nem nagyon szeretném hogy az autó tulaja tudomást szerezzen róla….

2022. jún. 8. 21:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Még azon gondolkoztam felhívom őket hogy én átutalok egy összeget amit mondd,amiből biztosan fedezni tudja a kár összegét, és így kihagyhatnánk a biztosítót ebből az egészből…szerintetek megoldható?
2022. jún. 8. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
És az meg sem fordult a fejedben hogy a kárt okozó rendszám, kihez-mihez tartozik?
2022. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Atosz7 ***** válasza:
100%
Ha nem vonja be a biztosítót, akkor nem.
2022. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet úgy meghúzni egy másik járművet, hogy a sajáton semmi sérülés sincs?
2022. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen gyökerek miatt nem adunk kölcsön autót senkinek...

Ha már meghúztad, ne próbáld eltitkolni a tulaj elől. Pláne, hogy töltöttetek valami papírt.

2022. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt kezdődik az autós-barátság!

Ja nem, itt végződik.

2022. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!