Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan, hogy koccanásnál...

Van olyan, hogy koccanásnál csak az egyik kocsi sérül?

Figyelt kérdés

Munkatársam kocsijába beletolattam. Hátam mögött állt, én meg nagyon hátramentem. Kb 2 km/órával mehettem egy fél métert hátra csúsztatott kuplunggal de minimális koccanás volt. Kiszálltunk. Mutatja, hogy leverődött a festék a kocsiján. Egy kb 30 centi hosszú 2 centi széles fehér csíkozódás volt a lökhárítóján de nem is középütt hanem átlósan. Szörnyen szégyelltem magam, mondom adok egy 20 ezrest és felejtsük el a dolgot. Azt mondja oké.

Az enyémen semmi sérülés nem látszik.

Tudom, hogy én mentem neki, ez már tanulópénz szerencsére nem őrült sok viszont mégis érdekelne mit gondoltok.

Lehetséges, hogy már alapból olyan volt neki és most kapóra jött neki, hogy nekitolattam? Egy kb 2002-es Skoda Octaviaja van.


2018. máj. 28. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan volt lehet, hogy nem.

Most már teljesen mindegy, tanulópénz.

2018. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az autók eleje sokkal jobban törik mint a hátulja.


2 km/h az nem sok, rengeteg időd volt megállni, szóval nem értem a 30 cm-es csíkot.


Ha a festéket te verted le, akkor az autódon rajta kell lennie nem? Valahol...


Ha biztosítóhoz kerül, akkor többe kerül a koccanás hosszútávon.

2018. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondom nincs rajta a lökhárítómon. Semmi nem látszik. Azért nem is értem.
2018. máj. 28. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb jó ha 1 mm-re tolattam neki közvetlen az elejének. Kb hangja se volt. Szal ezért mondom, hogy átlósan 30 centis sérülés gyanús, hogy nem én voltam. Mindegy első autóm. Legközelebb okosabb lesz az ember. Illetve ne legyen legközelebb.
2018. máj. 28. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy csak az egyok autó sérül, a másik nem, de a sérülésnek a nyomai általában felfedezhetők a helyszínen (a levált festék ott van valahol)
2018. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a kedves munkatársad kihasználta a lehetőséget és jól átb--ta a fejedet. Jól jött neki az ajándék huszas. :)
2018. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Visszakérni a pénzt egy-két haverral, és megmagyarázni neki, hogy ha akarja, szívesen bemutatod az autóján, hogy milyen az, amikor egy autó megsérül.


Palira vett. Nincs az a kárszakértő, aki ezt a kárt elismerte volna.


"Kiszálltunk".... szóval ő is benne ült a kocsijában.

Lehet hogy ő volt a hunyó. Nincs olyan hogy egy ponton nekimész, éd utána 30 centis csík van.

Csak azt mondom, hogy tanú nélküli helyen "visszakérni" a pénzt, egy kis fájdalomdíjjal megfelejve, mondjuk 30-at.

2018. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Pár éve belénk jött egy Suzukis, de nagy gázzal, nekünk Lada Nivánk volt. A Suzuki eleje összetört, a Niván még a festék sem karcolódott meg.
2018. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!